Polski Rynek Nieruchomości

2008-05-20 13:34

Już po raz dziesiąty czołowi gracze polskiego rynku nieruchomości oraz kadry zarządzającej sektorów z nim powiązanych spotkają się podczas kongresu ,,Polski Rynek Nieruchomości"

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.
Tegoroczna konferencja, tak jak i poprzednie skupi pod jednym dachem polskich i zagranicznych: inwestorów, deweloperów, generalnych wykonawców, producentów budowlanych, pośredników w obronie nieruchomości, rzeczoznawców majątkowych, architektów i planistów, kancelarie prawne, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, oraz przedstawicieli administracji rządowej, samorządowej i spółdzielczej.

Uczestnicy uzyskają odpowiedzi na najbardziej aktualne pytania związane z sytuacją na rynku nieruchomości. Prowadzący podzielą się wiedzą na temat analiz przyszłościowych rynków polskich i zagranicznych. Powiedzą także o aktualnych i planowanych rewolucyjnych zmianach w regulacjach prawnych przyśpieszających proces inwestycyjny. Zostanie poruszona także dyskusja na temat celów branży nieruchomości związanych z EURO 2012.

W śród prelegentów są przedstawiciele takich firm i instytucji jak:
Ministerstwo Infrastruktury, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Polski Zwiazek Pracodawców Budownictwa, Europtima, Home Broker, King Sturge, KPMG, Reas, West Development czy Komisja Infrastruktury Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej

Organizatorem spotkania jest Informedia Polska.

Więcej informacji >>>

czerwice 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej