Pol-Aqua podpisała umowę na prawie 40 mln złotych

2011-07-01 11:25
New Hill Apartments
Autor: Marvipol SA

20 czerwca, P.R.I POL-AQUA podpisała umowę z warszawskim deweloperem, firmą Marvipol SA. Wartość umowy opiewa na ok. 40 mln złotych.

Przedmiotem umowy są roboty budowlane w systemie generalnego wykonawstwa. Roboty budowlane obejmują kompleksowa realizacją przez spółkę Pol-Aqua usługi budowlanej oraz uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie Zespołu Zabudowy Mieszkalno-Usługowej Hill Park Apartments zlokalizowanego na części będącej własnością emitenta nieruchomości gruntowej w Warszawie, w rejonie ulic Pasymskiej, Encyklopedycznej i Pułkowej. Termin realizacji inwestycji ustalono na dzień 28 lutego 2013 roku. Wartość umowy wynosi 39,8 mln złotych netto.

Nowa realizacja firmy Marvipol powstanie na warszawskich Młocinach. Inwestycja o nazwie Hill Park Apartments to osiedle, które składać się będzie z trzykondygnacyjnych budynków cztero-apartamentowych. Osiedle wyposażone będzie w podziemne parkingi oraz lokale usługowe. Lokale na parterze będą przylegały do przydomowych ogródków, natomiast apartamenty zlokalizowane na wyższych kondygnacjach będą posiadały obszerne tarasy z częściami zielonymi. Na terenie, w części rekreacyjnej, dostępne będą dla mieszkańców takie atrakcje jak basen, jacuzzi, fitness oraz party-room. Dodatkową wartością będzie zaprojektowany lokal - kawiarnia, w części rekreacyjnej. Wizualnie osiedle zostało skomponowane tak, by nawiązywało do sąsiadującej zabudowy jednorodzinnej.

Dane techniczne obiektu:

  • powierzchnia terenu - 38 444,00 m2
  • powierzchnia zabudowy - 10 097,13 m2
  • powierzchnia zieleni - 21 315,99 m2
  • powierzchnia dachów i tarasów zielonych - 1 334,4 m2
  • powierzchnia użytkowa mieszkań - 15 779,80 m2
  • powierzchnia użytkowa zespołu handlowego i portierni - 1 244,00 m2
  • powierzchnia użytkowa zespołu rekreacyjnego, kawiarni i party room - 489,50 m2
  • ilość mieszkań - 124
  • ilość budynków mieszkalnych - 31
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej