Podsumowanie RENEXPO® Poland 2015

2015-10-01 14:27
RENEXPO® 2015
Autor: REECO Poland Sp. z o.o.

Organizatorzy ogłosili, że sukcesem zakończyła się piąta edycja trzydniowych targów RENEXPO® Poland 2015. Podczas wrześniowej imprezy (22-24.09) zaprezentowało się 110 wystawców nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Czech, Litwy, Austrii, Holandii, Włoch oraz Chin.

Targi były poświęcone innowacyjnym technologiom generowania i użytkowania energii przyszłości – czyli wszystkiemu mieszczącemu się w OZE (odnawialne źródła energii). Na stoiskach dominowały ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła i energetyka wodna. Swoich przedstawicieli miały również m.in. energetyka wiatrowa oraz geotermalna.
Odbywające się w dniach 22-24 września 2015 r. w Warszawie targi RENEXPO® Poland obfitowały w wiele branżowych wydarzeń. Konferencje i fora branżowe cieszyły się dużym powodzeniem wśród samorządowców, inwestorów, instalatorów, architektów, a także rolników i potencjalnych prosumentów.
Poza licznymi stoiskami targowymi i spotkaniami potencjalnych partnerów handlowych, największe zainteresowanie podczas tegorocznej odsłony RENEXPO® Poland wzbudził IV Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Pomp Ciepła (PORT PC).
W pierwszy dzień targów odbyła się także piąta Polska Konferencja Hydroenergetyczna, która już tradycyjnie jest miejscem spotkania branży energetyki wodnej z Polski i nie tylko.
Wielu uczestników przyciągnęła V Międzynarodowa Konferencja na temat fotowoltaiki w Polsce, zorganizowana we współpracy REECO z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki.

W Polsce OZE to wciąż jeszcze branża stosunkowo nowa, więc rozwija się w szybkim tempie. Zainteresowanie jest w całym kraju, dlatego już dzisiaj organizatorzy - REECO Poland – zapraszają na kolejną podobną imprezę, która 13-14 kwietnia 2016 odbędzie się we Wrocławiu i będą to drugie Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg.
Natomiast kolejna edycja RENEXPO® Poland odbędzie się w dniach 19-21 października 2016, tradycyjnie w Warszawskim Centrum EXPO XXI.
Więcej informacji na: www.renexpo-warsaw.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej