Podsumowanie RENEXPO® Poland 2015

2015-10-01 14:27
RENEXPO® 2015
Autor: REECO Poland Sp. z o.o.

Organizatorzy ogłosili, że sukcesem zakończyła się piąta edycja trzydniowych targów RENEXPO® Poland 2015. Podczas wrześniowej imprezy (22-24.09) zaprezentowało się 110 wystawców nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Czech, Litwy, Austrii, Holandii, Włoch oraz Chin.

Targi były poświęcone innowacyjnym technologiom generowania i użytkowania energii przyszłości – czyli wszystkiemu mieszczącemu się w OZE (odnawialne źródła energii). Na stoiskach dominowały ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła i energetyka wodna. Swoich przedstawicieli miały również m.in. energetyka wiatrowa oraz geotermalna.
Odbywające się w dniach 22-24 września 2015 r. w Warszawie targi RENEXPO® Poland obfitowały w wiele branżowych wydarzeń. Konferencje i fora branżowe cieszyły się dużym powodzeniem wśród samorządowców, inwestorów, instalatorów, architektów, a także rolników i potencjalnych prosumentów.
Poza licznymi stoiskami targowymi i spotkaniami potencjalnych partnerów handlowych, największe zainteresowanie podczas tegorocznej odsłony RENEXPO® Poland wzbudził IV Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Pomp Ciepła (PORT PC).
W pierwszy dzień targów odbyła się także piąta Polska Konferencja Hydroenergetyczna, która już tradycyjnie jest miejscem spotkania branży energetyki wodnej z Polski i nie tylko.
Wielu uczestników przyciągnęła V Międzynarodowa Konferencja na temat fotowoltaiki w Polsce, zorganizowana we współpracy REECO z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki.

W Polsce OZE to wciąż jeszcze branża stosunkowo nowa, więc rozwija się w szybkim tempie. Zainteresowanie jest w całym kraju, dlatego już dzisiaj organizatorzy - REECO Poland – zapraszają na kolejną podobną imprezę, która 13-14 kwietnia 2016 odbędzie się we Wrocławiu i będą to drugie Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg.
Natomiast kolejna edycja RENEXPO® Poland odbędzie się w dniach 19-21 października 2016, tradycyjnie w Warszawskim Centrum EXPO XXI.
Więcej informacji na: www.renexpo-warsaw.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej