PLGBC Green Building Symposium

2015-09-07 17:04
Konferencja PLGBC Spring into Green i warsztaty Green design charrette w Warszawie
Autor: PLGBC

Już po raz czwarty Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – Polish Green Building Council zaprasza 6 października 2015 do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie na PLGBC GREEN BUILDING SYMPOSIUM. Jest to oficjalna konferencja sygnowana przez światowych specjalistów z dziedziny zielonego budownictwa i instytucje wspierające ideę green building.

Konferencja skierowana jest do menedżerów, inwestorów, architektów, zarządów nieruchomości, projektantów, deweloperów oraz najemców powierzchni w zielonych budynkach. Tegoroczne PLGBC GREEN BUILDING SYMPOSIUM odbędzie się pod hasłem: Zdrowie, komfort i produktywność, czyli prawdziwe zyski płynące z zielonego budownictwa. Tematyka dotyczy strategicznego zagadnienia, jakim jest wpływ budynków na zdrowie, samopoczucie, a co za tym idzie – efektywność pracujących w nim osób. Zielone budynki to nie tylko oszczędności na kosztach eksploatacyjnych (energia, woda) czy redukcja odpadów. To przede wszystkim pozytywny wpływ na użytkowników budynku, bo nawet minimalne polepszenie zdrowia i samopoczucia pracownika, daje pozytywne rezultaty w poprawie jego produktywności i przekłada się na lepszy wynik finansowy firmy.

Zaproszeni na sympozjum eksperci wyjaśnią m.in.:
√  W jaki sposób budynki wpływają na zdrowie, komfort i produktywność pracujących w nich osób?
√  Jak mój budynek wpływa na moich ludzi?
√  Czy można to mierzyć i dlaczego należy to robić?
√  Jakie są korzyści dla pracodawcy korzystającego z zielonego biura?
√  Jakie najważniejsze parametry biura oddziałują na podniesienie poziomu zdrowia i produktywności pracowników?
√  Jak uzyskać zwrot z inwestycji w zrównoważony budynek?
√  Czym jest WELL Building Standard®?
Światowej klasy specjalista od dźwięku i komunikacji – Julian Treasure wyjaśni, w jaki sposób można poprawić komfort, produktywność i relacje między użytkownikami budynków poprzez projektowanie odpowiednich i efektywnych środowisk dźwiękowych. Z kolei znany europejski specjalista w dziedzinie zdrowych budynków – Phil Nedin pokaże, jak stworzyć przyjazne dla zdrowia i komfortowe środowisko pracy, a jak uzyskać międzynarodowy certyfikat opowie Phil Williams, jeden ze współtwórców uznanego systemu WELL Building Standard®.

Więcej informacji na  www.konferencja.plgbc.org.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej