PLAZA.BUD – nowa platforma dla budownictwa

2016-01-21 16:39
PLAZA.BUD
Autor: brak danych

Branża budowlana otrzymała nowe, profesjonalne narzędzie do komunikacji pomiędzy producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych.

Jak tłumaczą twórcy tego przedsięwzięcia, PLAZA.BUD – www.plazabud.pl – to profesjonalna platforma internetowa dedykowana dystrybutorom i producentom materiałów budowlanych, zgodnie z wyrażanym  przez nich zapotrzebowaniem na tego typu aplikację.

Zamówienia łatwe i szybkie

PLAZA.BUD ułatwia dystrybutorom składanie drogą elektroniczną zamówień na materiały budowlane u producentów. Narzędzie pozwala w jednolity sposób zamawiać towar u różnych producentów przy użyciu jednego loginu. Zamówienia składa się w jednym miejscu bez konieczności wielokrotnych logowań i przenoszenia się z systemu zamówień jednego producenta do drugiego. Platforma ma dużą i aktualną bazę produktów najważniejszych producentów materiałów budowlanych oraz informacje o aktualnych promocjach.
Po zalogowaniu do PLAZA.BUD użytkownik otrzymuje także dostęp do komunikatów od producentów i operatora, co umożliwia błyskawiczne dotarcie ze wszystkimi ważnymi informacjami bez konieczności wysyłania indywidualnych maili na skrzynki odbiorców. Producenci mają także możliwość zamieszczania cyklicznych lub okazjonalnych newsletterów w specjalnej sekcji platformy.
Oferty produktowe uzupełnia kalendarz wydarzeń, dzięki któremu użytkownicy nie przeoczą żadnego istotnego wydarzenia związanego z rynkiem budowlanym.

Dystrybucja wiedzy również

Na PLAZA.BUD użytkownik znajdzie nie tylko materiały i katalogi producentów, ale także opracowania przygotowane przez operatora systemu i innych dostawców treści. W dziale Wiedza szczególne miejsce zajmują przepisy prawne dotyczące branży, ze szczególnym uwzględnieniem przepisów dotyczących materiałów budowlanych. Każdy nowy przepis będzie natychmiast publikowany wraz z komentarzem prawnym dotyczącym jego stosowania. W tym dziale znajdą się także bieżące informacje z rynku budowlanego (między innymi z Muratorplus.pl i miesięcznika „Murator") oraz profesjonalne raporty i analizy rynkowe.
Dla wszystkich dystrybutorów pierwsze 30 dni korzystania ze wszystkich funkcjonalności PLAZA.BUD gratis.

Więcej informacji na www.plazabud.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej