Platynowe Wiertło

2009-08-06 13:22
Platynowe Wiertło
Autor: brak danych Statuetki czekają na zwycięzców...

Do tegorocznej rywalizacji o nagrodę mogą być zgłaszane obiekty ukończone i oddane do użytkowania między 1 września 2008 r. a 30 września 2009 r. Organizatorem czternastej edycji konkursu Platynowe Wiertło jest firma Bosch.

Platynowe Wiertło to organizowany cyklicznie konkurs dla firm budowlanych na najlepszy obiekt roku. Jego głównym celem jest wspieranie i promowanie najlepszych wykonawców budowlanych na rynku polskim. W bieżącej edycji nagrody przyznawane będą w pięciu kategoriach: budownictwo mieszkaniowe, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, przebudowy i modernizacje oraz obiekty inżynieryjne.

Do rywalizacji o nagrodę – która jest świadectwem standardów najwyższej jakości – mogą stanąć wszystkie firmy budowlane działające na rynku polskim: małe i duże, o długiej tradycji i działające od niedawna, polskie i zagraniczne. Od dwunastej edycji, nagroda przyznawana jest również architektowi nagrodzonego obiektu. Budynki mogą być zgłoszone przez głównego wykonawcę, inwestora lub architekta.
Udział w konkursie jest bezpłatny

Niezależne jury, złożone z inżynierów i architektów nagradza obiekty, które wyróżniają się jakością wykonania, jakością projektowania oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i technologii. Pod uwagę brana jest również terminowość realizacji i dobre tempo budowy, a także uwzględnienie rozwiązań energooszczędnych i ekologicznych.

Wyróżnienie w konkursie zapewnia nie tylko nagrody rzeczowe, lecz przede wszystkim prestiż i potwierdzenie najwyższej jakości usług. W czasach silnej konkurencji takie wyróżnienie jest znaczącą referencją przy pozyskiwaniu nowych klientów.

Zachęcamy wszystkich chętnych do zgłoszenia swoich obiektów w XIV edycji konkursu Platynowe Wiertło

Ankieta zgłoszeniowa do XIV edycji konkursu Platynowe Wiertło
Regulamin konkursu Platynowe Wiertło 2009


 

Wyniki bieżącej edycji zostaną ogłoszone na początku 2010 r. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął serwis muratorplus.pl i katalog Inwestycje Budowlane-murator.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej