PKP: duże zainteresowanie przetargiem, oferenci proszą o dodatkowy czas

2010-04-22 12:43
Nowy Dworzec Centralny - z udogodnieniami dla niepełnosprawnych
Autor: PKP SA

Ostateczny termin składania ofert w przetargu na wykonawcę prac na Dworcu Centralnym w Warszawie  został wydłużony o cztery dni, czyli do 27 kwietnia 2010.

Prace na Dworcu Centralnym będą prowadzone zarówno w części hali głównej dworca, oraz przejść podziemnych i peronów jednocześnie, z czasowymi wyłączeniami z ruchu niektórych peronów. Wymaga to wielu uzgodnień z podmiotami odpowiedzialnymi za prowadzenie bezpiecznego ruchu kolejowego w tym czasie. Oferenci kontaktujący się z PKP S.A. proszą o dodatkowy czas na złożenie swoich ofert.

Zobacz koniecznie: Dworzec Centralny na EURO 2012

PKP S.A. zdecydowały dać taką możliwość firmom budowlanym. Ostateczny termin składania ostatecznych ofert w przetargu na wykonawcę prac to 27 kwietnia 2010. Oczywiście ta zmiana nie ma żadnego wpływu na termin rozpoczęcia i zakończenia prac remontowych. Według planu mają się one zacząć w IV kwartale tego roku i zakończyć na przełomie 2011 i 2012 r.

 Koszt remontu Dworca Centralnego to ok. 20 mln zł. Inwestycja będzie sfinansowana ze środków własnych PKP S.A.

Dworzec Centralny Warszawa
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej