Park Rozrywki Julinek na podium! To Najlepszy Produkt Turystyczny 2023

2023-11-29 15:16

Julinek Park zwyciężył w konkursie zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną na "Najlepszy Produkt Turystyczny". Wyróżnienie jest szczególnie ważne - o wygranej zdecydowali internauci. Park Julinek reprezentował województwo mazowieckie. Nagrody i wyróżnienia otrzymały też najbardziej prestiżowe i ciekawe lokalizacje z całej Polski.

Spis treści

  1. Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny 2023
  2. Julinek Park - lauerat konkursu 2023

Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny 2023

Za nami już 20. edycja corocznego Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny. Zwycięzców w kategorii Certyfikat POT wyłoniono z 42 zgłoszonych produktów turystycznych – miejsc, które swoją wyjątkowością przyciągają jak magnes.

W tym roku, 28 listopada, podczas uroczystej gali jednym z laureatów został Park Rozrywki Julinek, położony pod Warszawą w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego.

Oprócz Julinka wyróżnienia otrzymały też następujące projekty: ANTIDOTUM Airshow Leszno, Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła Twórcze Bieszczady, Festiwal Stolica Języka Polskiego, Festiwal Szekspirowski w Gdańsku, Kompleks Tężnia Busko, Kraina Górnej Odry, Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, Marina Gliwice i wodny szlak Kanału Gliwickiego oraz Młyny Rothera.

Julinek Park - lauerat konkursu 2023

Julinek Park fascynuje różnorodnością swojej oferty, a jego położenie oraz liczne atrakcje sprawiają, że to idealne miejsce dla tych, którzy chcą oderwać się od miejskiego zgiełku i odnaleźć harmonię z naturą. To również prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku i niezapomnianych przeżyć. Na obszarze 20 tys. mkw znajduje się park wodny, park linowy, wesołe miasteczko, kamping, komfortowy hotel, bogate zaplecze gastronomiczne i wiele innych atrakcji, gdzie każdy, niezależnie od wieku i zainteresowań, znajdzie coś dla siebie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej