Panattoni buduje BTS dla Saint-Gobain Glass

2011-01-27 13:36

Halę produkcyjną typu BTS (build to suit, czyli budowa na miarę) dla Saint-Gobain Glass zrealizuje w Gliwicach deweloper nieruchomości przemysłowych - Panattoni. Budowa hali rozpocznie się już w marcu 2011 r., zaś początek produkcji przewidziany jest na lipiec.  

Ukierunkowanie na Górny Śląsk

Firmie zależało na tym, by nieruchomość była położona na terenie Górnego Śląska w Specjalnej Strefie Ekonomicznej umożliwiającej korzystanie ze zniżek dla przedsiębiorców. 
-  Najbardziej korzystna okazała się oferta hali zlokalizowanej w Gliwicach, co całkowicie odpowiadało oczekiwaniom klienta, którego siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej - mówi obsługująca transakcję z ramienia Jartom dyrektor ds. sprzedaży Anna Głowacz..

Warunki techniczne zgodnie z życzeniem

Nowa hala produkcyjna Saint-Gobain Glass Polska  odpowiedzialna będzie za produkcję ramek dystansowych do szkła zespolonego.
 - Klient oczekiwał od Jartom fachowego doradztwa w realizacji nieruchomości typu BTS, także w związku z konkretnymi wymogami technicznymi. Wśród nich znalazły się m.in. 2 suwnice, każda o innym udźwigu, przydział prądu o mocy 1,5 MW, czy instalacja sprężonego powietrza. Na terenie tak zaprojektowanej hali produkcja będzie mogła przebiegać sprawnie i bezpiecznie – mówi Anna Głowacz.
Firma będzie wykorzystywać 4000 m2 powierzchni hali oraz 280 m2 powierzchni biurowo-socjalnej.

Budowa w doskonałej lokalizacji już wiosną

Dzięki bliskości autostrady A1 oraz planowanego skrzyżowania z autostradą A4 pracownicy i klienci Saint-Gobain Glass mają zagwarantowany dobry dojazd. Atrakcyjne rozwiązania komunikacyjne pozwolą na zaopatrywanie odbiorców z różnych części kraju i zagranicy, a tym samym wspomogą dynamiczny rozwój tego producenta szkła.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej