Osiedle Powstańców. Dolcan buduje kolejne mieszkania w Ząbkach

2012-04-24 16:12
Osiedle mieszkaniowe Powstanców, Ząbki
Autor: Dolcan Osiedle Powstańców I wybudowano w 2010 roku

Warszawski deweloper, Dolcan wybuduje kolejne mieszkania na Mazowszu. Spółka zrealizuje je w ramach II etapu osiedla Powstańców znajdującego się w Ząbkach. Budowa ma ruszyć w drugiej połowie 2012 roku.

Osiedle Powstańców znajdujące się w podwarszawskich Ząbkach, powiększy się o kolejne mieszkania. Deweloper, spółka Dolcan planuje ruszyć z rozbudową inwestycji w drugiej połowie 2012 roku.

Przeczytaj również: Nowe mieszkania w Warszawie. Unibep rozbuduje osiedle Saska

Nowe mieszkania w Ząbkach

W ramach projektu, spółka wybuduje 202 mieszkania o powierzchni od 27 do 55 m2. Każdy lokal będzie miał taras, balkon lub loggie.Osiedle mieszkaniowe Powstańców I tworzy zespół cztero i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z podziemnymi garażami. Obiekt znajduje się we wschodniej części miasta, przy ul. Powstańców. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza realizacja dewelopera w mieście. W Ząbkach inwestor, wybudował juz osiedle mieszkaniowe Powstańców I oraz kompleks mieszkaniowy Orla II, w których łącznie znajduje się 448 mieszkań.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej