Osiedle Chmielna Park - są środki na finansowanie inwestycji

2012-09-03 13:55
Osiedle mieszkaniowe Chmielna Park
Autor: Inpro SA Osiedle mieszkaniowe Chmielna Park - wizualizacja

Spółka deweloperska Inpro podpisała umowę na finansowanie inwestycji mieszkaniowej, którą realizuje w Gdańsku. Środków na budowę udzielił Bank PKO SA. Budowane osiedle Chmielna Park ma zostać oddane do użytku do 2015 roku.

Umowa na finansowanie inwestycji pomiędzy Inpro, a Bankiem PKP SA została podpisana 28 sierpnia. Deweloper w ramach porozumienia pozyskał 6 mln złotych na zrealizowanie budowy. Tym samym, łączna wartość umów zawartych przez Inpro a PKO w ciągu ostatniego roku wyniosła 114,9 mln złotych.

Przeczytaj również: Condohotel - apartamenty na Mazurach

Osiedle Chmielna Park w Gdańsku

Inpro, który jednocześnie jest wykonawcą inwestycji buduje osiedle Chmielna Park od kwietnia. Kompleks, który będą tworzyły trzy budynki realizowany jest na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Obiekt z 314 mieszkaniami, będzie miał lokale handlowo-usługowe, a także podziemne garaże i piwnice. Pierwsze mieszkania będą oddawane lokatorom w trzecim kwartale 2013 roku, a cała inwestycja ma być gotowa do 2015 roku. Koncepcję architektoniczną osiedla opracowało DOMUS Studio Projektowe S.C. Sieniawski & Sieniawski.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej