Orlen ma tańsze paliwo w wakacje 2023! Jak skorzystać z promocji Orlenu?

2023-07-05 11:05
stacja Orlen
Autor: Szymon Starnawski/Grupa Murator Wakacyjna promocja na stacjach Orlenu ruszyła od piątku 30 czerwca

Orlen ogłosił promocję na sezon wakacyjny 2023. Tańsze paliwo na Orlenie w wakacje, ze względu na obecne ceny paliw w Polsce, powinno się cieszyć sporym zainteresowaniem. Nie wszyscy jednak zatankują na Orlenie taniej. Kto może skorzystać z cen promocyjnych Orlenu i na jakich zasadach?

Spis treści

  1. Od kiedy tańsze paliwo na Orlenie?
  2. Dla kogo tańsze paliwo na Orlenie? Tylko z aplikacją Vitaj
  3. O ile tańsze paliwo na Orlenie w wakacje?

Od kiedy tańsze paliwo na Orlenie?

Promocja na paliwa na stacjach Orlen rozpoczęła się 30 czerwca 2023 o północy i potrwa do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia do godziny 23:59. Jak poinformował prezes koncernu Daniel Obajtek, promocja już w tamtym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Dla kogo tańsze paliwo na Orlenie? Tylko z aplikacją Vitaj

Zasady wakacyjnej promocji stacjach Orlenu są już znane. Z tańszego paliwa nie będą mogli skorzystać wszyscy kierowcy tankujący na Orlenie, a tylko ci, którzy przystąpili do programu lojalnościowego Vitay.

O ile tańsze paliwo na Orlenie w wakacje?

Promocja, na jaką mogą liczyć kierowcy to:

  • 30 groszy na każdym litrze w przypadku paliw Efecta lub Verva,
  • 40 groszy na każdym litrze w przypadku paliw Efecta lub Verva dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Oczywiście, warunkiem skorzystania z promocji w obu przypadkach jest członkostwo w programie Vitaj.

Trzeba też wiedzieć, że promocja na stacjach Orlenu będzie dwuetapowa - w każdym z nich kierowca będzie mógł nabyć łączne 200 litrów tańszego paliwa.

"Uczestnik programu Vitay będzie mógł uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie 30 czerwca - 31 lipca oraz czterech tankowań w okresie 1 - 31 sierpnia 2023. Limit pojedynczego tankowania z rabatem to 50 litrów, co oznacza, że w ramach promocji można kupić łącznie do 400 litrów paliwa" - padają przedstawiciele Orlenu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej