Okna i drzwi - Warsztaty Montażowe w Bydgoszczy

2012-03-19 9:48
Montaż okna - Program Mistrzowie Montażu
Autor: ZMS

Z badań Zrzeszenia Montażystów Stolarki wynika, że zaledwie 5 procent ekip montujących okna i drzwi wykonuje swoją robotę poprawnie, z zachowaniem pełnej szczelności montowanej stolarki. W województwie kujawsko-pomorskim działa prawie 1000 ekip montujących okna i drzwi i to przede wszystkich do nich kierowane są Warsztaty Montażowe w Bydgoszczy.

Do Bydgoszczy przyjeżdżają eksperci programu Mistrzowie Montażu, żeby podczas targów budowlanych Gryf-Bud (23-25 marca 2012 w hali Zawiszy) poprowadzić Warsztaty Montażowe. Pokażą na nich zasady montowania warstwowego okien, sposoby ich mocowania oraz właściwego uszczelnienia. W sobotnie południe poprowadzą również seminarium dla ekip montażowych i omówią podstawy prac montażowych oraz pokażą najczęściej popełniane błędy.

Oprócz Warsztatów Montażowych zostanie w Bydgoszczy przeprowadzony kolejny turniej „Mistrzowie Montażu”, gdzie najlepsze ekipy z Kujaw i Pomorza ubiegać się będą o ten tytuł. Najlepsza ekipa uhonorowana zostanie statuetką montażowego Oskara - nagrodą od Zrzeszenia Montażystów Stolarki, które zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką poprawnego montażu okien i drzwi.

Ogólnopolski Program Edukacyjny Mistrzowie Montażu realizowany jest pod patronatem Zrzeszenia Montażystów Stolarki oraz Związku Polskie Okna i Drzwi. Celem programu, wspieranego przez uznane marki, jest upowszechnianie wiedzy o sztuce budowlanej montażu stolarki. Więcej informacji www.montaze.info.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej