Okna i drzwi - Warsztaty Montażowe w Bydgoszczy

2012-03-19 9:48
Montaż okna - Program Mistrzowie Montażu
Autor: ZMS

Z badań Zrzeszenia Montażystów Stolarki wynika, że zaledwie 5 procent ekip montujących okna i drzwi wykonuje swoją robotę poprawnie, z zachowaniem pełnej szczelności montowanej stolarki. W województwie kujawsko-pomorskim działa prawie 1000 ekip montujących okna i drzwi i to przede wszystkich do nich kierowane są Warsztaty Montażowe w Bydgoszczy.

Do Bydgoszczy przyjeżdżają eksperci programu Mistrzowie Montażu, żeby podczas targów budowlanych Gryf-Bud (23-25 marca 2012 w hali Zawiszy) poprowadzić Warsztaty Montażowe. Pokażą na nich zasady montowania warstwowego okien, sposoby ich mocowania oraz właściwego uszczelnienia. W sobotnie południe poprowadzą również seminarium dla ekip montażowych i omówią podstawy prac montażowych oraz pokażą najczęściej popełniane błędy.

Oprócz Warsztatów Montażowych zostanie w Bydgoszczy przeprowadzony kolejny turniej „Mistrzowie Montażu”, gdzie najlepsze ekipy z Kujaw i Pomorza ubiegać się będą o ten tytuł. Najlepsza ekipa uhonorowana zostanie statuetką montażowego Oskara - nagrodą od Zrzeszenia Montażystów Stolarki, które zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką poprawnego montażu okien i drzwi.

Ogólnopolski Program Edukacyjny Mistrzowie Montażu realizowany jest pod patronatem Zrzeszenia Montażystów Stolarki oraz Związku Polskie Okna i Drzwi. Celem programu, wspieranego przez uznane marki, jest upowszechnianie wiedzy o sztuce budowlanej montażu stolarki. Więcej informacji www.montaze.info.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej