Ogólnopolski Salon Dekarski

2008-11-20 11:38
Ogólnopolski Salon Dekarski
Autor: INTERSERVIS Sp. z o.o. Ogólnopolski Salon Dekarski

UWAGA: 21-22 listopada 2008 roku to wyjątkowe dni dla branży budowlanej. Wówczas odbędzie się, po raz pierwszy, cykl warsztatów szkoleniowych skierowanych do dekarzy - specjalistów od budowy dachów. Ponad 1000 fachowców z kraju i zagranicy (m.in. dekarze z Belgii, którzy chcą poznać specyfikę wykonawstwa dachów w Polsce) spotka się w Łodzi na Ogólnopolskim Salonie Dekarskim.

Program warsztatów i szkoleń Salonu Dekarskiego zapowiada się interesująco. Wśród licznych paneli tematycznych na uwagę zasługuje zwłaszcza ten utylizacji azbestu, z którego problemem będziemy się wkrótce musieli zmierzyć z racji unijnych dyrektyw. Zakres zagadnień został wyselekcjonowany na podstawie rozmów z wykonawcami z całego kraju. Ważnym i nieodłącznym elementem poruszanych zagadnień będą również panele tematyczne z zakresu bezpieczeństwa pracy przeprowadzane przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Państwową Straż Pożarną.
Podczas Salonu dekarze będą mogli pogłębić wiedzę i nabyć nowe umiejętności praktyczne. Podczas licznych zajęć teoretycznych i warsztatowych dowiedzą się jak minimalizować dotychczas popełniane błędy w wykonawstwie, a co za tym idzie również późniejsze problemy z reklamacjami.

W ramach Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego najlepsi fachowcy ze swoich dziedzin oraz wiodące firmy producenckie z branży dekarskiej poprowadzą praktyczne prezentacje swoich produktów oraz sposoby ich prawidłowego zastosowania. W tym wyjątkowym przedsięwzięciu biorą udział wszystkie liczące się stowarzyszenia branżowe skupiające wokół siebie wykonawców, a partnerem branżowym Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

Ogólnopolski Salon Dekarski to impreza adresowana od fachowców dla fachowców, której celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności rzemieślników stawiających każdego dnia dziesiątki dachów na terenie całej Polski.

Miejsce: Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Łódź, ul. Ks. Ignacego Skorupki 21
Organizator: INTERSERVIS Sp. z o.o.
Godziny otwarcia: 21 listopada (piątek) 10:00-18:00 i 22 listopada (sobota) 10:00-16:00
Szczegóły: http://www.salondekarski.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej