Ogólnopolski Salon Dekarski

2008-11-20 11:38
Ogólnopolski Salon Dekarski
Autor: INTERSERVIS Sp. z o.o. Ogólnopolski Salon Dekarski

UWAGA: 21-22 listopada 2008 roku to wyjątkowe dni dla branży budowlanej. Wówczas odbędzie się, po raz pierwszy, cykl warsztatów szkoleniowych skierowanych do dekarzy - specjalistów od budowy dachów. Ponad 1000 fachowców z kraju i zagranicy (m.in. dekarze z Belgii, którzy chcą poznać specyfikę wykonawstwa dachów w Polsce) spotka się w Łodzi na Ogólnopolskim Salonie Dekarskim.

Program warsztatów i szkoleń Salonu Dekarskiego zapowiada się interesująco. Wśród licznych paneli tematycznych na uwagę zasługuje zwłaszcza ten utylizacji azbestu, z którego problemem będziemy się wkrótce musieli zmierzyć z racji unijnych dyrektyw. Zakres zagadnień został wyselekcjonowany na podstawie rozmów z wykonawcami z całego kraju. Ważnym i nieodłącznym elementem poruszanych zagadnień będą również panele tematyczne z zakresu bezpieczeństwa pracy przeprowadzane przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Państwową Straż Pożarną.
Podczas Salonu dekarze będą mogli pogłębić wiedzę i nabyć nowe umiejętności praktyczne. Podczas licznych zajęć teoretycznych i warsztatowych dowiedzą się jak minimalizować dotychczas popełniane błędy w wykonawstwie, a co za tym idzie również późniejsze problemy z reklamacjami.

W ramach Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego najlepsi fachowcy ze swoich dziedzin oraz wiodące firmy producenckie z branży dekarskiej poprowadzą praktyczne prezentacje swoich produktów oraz sposoby ich prawidłowego zastosowania. W tym wyjątkowym przedsięwzięciu biorą udział wszystkie liczące się stowarzyszenia branżowe skupiające wokół siebie wykonawców, a partnerem branżowym Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

Ogólnopolski Salon Dekarski to impreza adresowana od fachowców dla fachowców, której celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności rzemieślników stawiających każdego dnia dziesiątki dachów na terenie całej Polski.

Miejsce: Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Łódź, ul. Ks. Ignacego Skorupki 21
Organizator: INTERSERVIS Sp. z o.o.
Godziny otwarcia: 21 listopada (piątek) 10:00-18:00 i 22 listopada (sobota) 10:00-16:00
Szczegóły: http://www.salondekarski.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej