Łódź liczy na nowych inwestorów

2007-05-31 16:57
forum
Autor: brak danych

Wszystko za sprawą Jones Lang LaSalle, który będzie pośredniczyć w wynajmie powierzchni w FORUM 76. Business Centre. Na całym świecie agencja ta wybiera miasta o największym potencjale rozwoju.

FORUM 76.Business Centre to biurowiec klasy A, bardzo dobrze zlokalizowany - na skrzyżowaniu dwóch głównych arterii Łodzi: Alei Piłsudskiego i Rydza Śmigłego. Oprócz nowoczesnych powierzchni biurowych znajdą się w nim także restauracje, sala konferencyjna, punkty usługowe, ogród na dachu, a nawet salon kosmetyczny i siłownia. - Jest to budynek spełniający wszystkie standardy, których oczekują firmy międzynarodowe, dość żywo interesujące się w tym momencie miastami, jak my to nazywamy, drugiej wielkości po Warszawie - mówi Bartosz Mierzwiak, Associate Director Office Agency w Jones Lang LaSalle. - Stanowi idealny budynek dla podmiotów, którym zależy na jakości i komforcie pracy.

Umowę podpisano 22 maja 2007 roku. Obejmuje ona warunki współpracy pomiędzy inwestorem - firmą Faktoria - i agencją. Początkowo obsługa miała dotyczyć jedynie pojedynczych klientów. Jednak po zapoznaniu się z inwestycją i przeprowadzeniu analiz agencja postanowiła całkowicie zaangażować się w projekt. Argumentami okazały się m.in. wielki potencjał inwestycyjny Łodzi, interesująca architektura biurowca i przede wszystkim jego doskonała lokalizacja. Na decyzję wpłynął również sposób, w jaki Faktoria planowała i realizowała kolejne etapy przedsięwzięcia. Dla Jones Lang LaSalle jest to pierwsza umowa na wyłączność w Polsce, dotycząca powierzchni biurowej poza Warszawą. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej