Odwiedź Roof Expo 2023 - Międzynarodowe Targi Dachów! Otwarcie już 7 grudnia!

2023-12-04 11:50
Odwiedź Roof Expo 2023 - Międzynarodowe Targi Dachów! Otwarcie już 7 grudnia!
Autor: materiały prasowe Roof Expo

Roof Expo to nowoczesne Międzynarodowe Targi Dachów, które odbędą się w dniach 7-9 grudnia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. Premierowa edycja wydarzenia to idealna okazja do tego, by spotykać się z dostawcami, odkryć nowe produkty, nawiązać kontakty z globalnym przemysłem i dowiedzieć się, jak lepiej prowadzić działalność.

Roof Expo skierowane jest do projektantów, architektów i dekarzy, czyli wszystkich tych, których w pracy wykorzystują innowacji z branży dachowej. Podczas wydarzenia obecni będą również przedstawiciele dekarskich firm wykonawczych. Nie zabraknie także inwestorów oraz deweloperów indywidualnych. Z szeroką ofertą wystawców zaznajamiać się będą również menedżerowie i osoby decyzyjne w hurtowniach i składach budowlanych.

Bogata oferta nie tylko dla dekarzy

Wśród ofert wystawców będą te przygotowane przez firmy zajmujące się pokryciami dachowymi ceramicznymi i blaszanymi, a także te od producentów okien dachowych.

Nie zabraknie dostawców i dystrybutorów ociepleń, izolacji do dachów, wytwórców rynien, rur spustowych, kształtek i kanalizacji dachowej.

Odwiedzający będą mogli ponadto sprawdzić najnowsze rozwiązania przygotowane przez przedsiębiorców związanych z produkcją więźby dachowej, chemii i farb do dachów, narzędzi i urządzeń dla dekarzy czy też tych, którzy działają w sektorze BHP i produkcji odzieży ochronnej.

Roof Expo - jedne targi, wiele wydarzeń

Roof Expo to przede wszystkim platforma networkingowa, służąca do integracji biznesu i zwiększania strefy wzajemnych zależności. Jest ona jednak również sprofilowana pod potrzeby uczestnika szukającego innowacyjnej edukacji, zagwarantowanej przez liderów i ekspertów z największym na rynku doświadczeniem.

Podczas Forum Nowoczesnego Dekarstwa - profesjonalnego spotkania z wiodącymi postaciami branży - poruszone zostaną tematy innowacyjnego podejścia do biznesu, trendów na rynkach międzynarodowych czy wyzwań, które czekają polską część tego sektora.

Wiedza ta zostanie uzupełniona pokazami i warsztatami, które pogłębią aspekt informacyjny wydarzenia i pokażą, jak automatyzacja i robotyzacja mogą wpłynąć na rozwój poszczególnych przedsiębiorstw.

Nie zabraknie także emocjonującej rywalizacji. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy wyłonią najlepszych adeptów rzemiosła, którzy udowodnią, że ich kompetencji można pozazdrościć.

Partnerem Roof Expo jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

Serdecznie zapraszamy na międzynarodowe targi dachów Roof Expo!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej