Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Warszawa Torwar

2017-09-04 13:31
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO

Pierwsze po wakacjach Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już 9 i 10 września 2017 na warszawskim Torwarze. Będzie to jak zwykle najnowsza oferta mieszkań z rynków pierwotnego i wtórnego oraz nieruchomości inwestycyjne na terenie Warszawy i w okolicy. Podczas targów zostanie rozstrzygnięty konkurs architektoniczny dla programu Mieszkanie Plus.

Mieszkanie plus budownictwo prefabrykowane
Autor: Pekabex Fabryki domów produkują elementy prefabrykowane, z których składane są domy.

Swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych, a także pośredników w obrocie nieruchomościami. Na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zawsze istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach. Targom towarzyszą unikalne oferty przygotowywane przez wystawców, wielu deweloperów czeka z rozpoczęciem sprzedaży mieszkań w nowych inwestycjach do targów. Inwestycje już zrealizowane sprzedawane są na targach z duzymi rabatami lub dodatkowym wyposażeniem.

Własne mieszkanie, w jakiej dzielnicy, o jakim metrażu, „pod klucz” czy w stanie deweloperskim, z rynku wtórnego czy pierwotnego, za gotówkę czy na kredyt, w celach inwestycyjnych czy na wynajem? Znalezienie odpowiedzi na te pytania ułatwią konsultacje z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami czy agencjami nieruchomości, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości mogą bezpłatnie korzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych w stoisku WSPON. Ponadto po raz pierwszy będzie można zgłosić do sprzedaży swoje mieszkanie w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na targach.

Konkurs architektoniczny dla programu Mieszkanie Plus

W sobotę 9 września o godzinie 12.00 na targach zostanie rozstrzygnięty konkurs architektoniczny na zabudowę modelową dla programu Mieszkanie Plus. Zarządzająca w imieniu rządu programem Mieszkanie Plus spółka BGK Nieruchomości zorganizowała konkurs architektoniczny na zabudowę modelową, licząc na innowacyjne pomysły konstrukcyjne oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne, które zapewnią wysoką jakość budynków mieszkalnych przy stosunkowo niskim koszcie budowy. Z 75 zgłoszonych do konkursu koncepcji architektonicznych wyłoniono 12 projektów, które wzięły udział w drugim etapie. W przeprowadzeniu konkursu uczestniczyła Izba Architektów Rzeczpospolitej Polskiej, Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Patronem medialnym konkursu jest m.in. serwis Muratorplus.pl. Po uroczystym ogłoszeniu wyników konkursu odbędzie się w godzinach 12.30-14.00 debata pokonkursowa pod hasłem: Czy można obniżyć koszty budowy mieszkań nie obniżając ich jakości? Na rozstrzygnięcie konkursu i debatę jako patron medialny szczególnie zapraszamy wraz organizatorem – Muratorem EXPO.

Edycja jesienna targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
9-10 września (sobota-niedziela) 2017
Torwar, ul. Łazienkowska 6a
wstęp na targi w godzinach 10.00-17.00

Więcej informacji o targach na stronie organizatora >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej