Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

2016-08-18 13:58
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO

Pierwsza po wakacjach edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – 10-11 września 2016 – organizowanych przez Murator EXPO to oferta najnowszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i okolicach, a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocy państwa skierowanych do młodych.

Swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych a także pośredników w obrocie nieruchomościami. , w tym najbardziej znane warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie, z których wielu zapowiada inwestycyjne premiery.

Jak zwykle bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Ponad 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań (w tym również w programie Mieszkanie dla Młodych), domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic.

Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych w stoisku Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON). Ponadto, po raz pierwszy na Targach będzie można zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach.

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są także cennym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. A wiedza ta przyda się, bowiem od 2017 r. kredytobiorca musi, zgodnie z decyzją KNF, mieć co najmniej 20-procentowy wkład własny na kupowane mieszkanie (do końca tego roku jeszcze 15%). Na targach będzie można zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji u blisko 15 niezależnych ekspertów z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury, którzy poradzą i pomogą w podjęciu właściwych decyzji.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze (ul. Łazienkowska 6a) 10-11 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00

targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej