Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym

2015-02-03 12:25
Stadion Narodowy w Warszawie (fragment), fot. Marcin Czechowicz
Autor: brak danych

Kolejna edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już 7-8 lutego 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszą w tym roku ofertę zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi. Wśród ofert mieszkaniowych dużo ma być tych spełniających kryteria rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO

Jak zwykle, podczas targów mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO, program imprezy jest również bogaty w wydarzenia uzupełniające, w tym merytoryczne wykłady, specjalistyczne porady, raporty nt. rynku mieszkaniowego.
W trakcie wykładów nie zabraknie wiedzy z zakresu prawa, szczególnej uwadze polecane są spotkania poświęcone umowie deweloperskiej w świetle przepisów prawa, w tym klauzulom niedozwolonym. Omawiane będą także: tajemnice kredytu mieszkaniowego, rozliczenia podatkowe przy sprzedaży i najmie nieruchomości i bezpieczny zakup nieruchomości na rynku wtórnym - dlaczego w wyborze lokum warto skorzystać z pomocy pośrednika.
W Strefie Porad (porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja) do dyspozycji sztab konsultantów. W stoisku Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.

Wstęp na targi 7 i 8 lutego (sobota, niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
STADION NARODOWY, dogodne wejście bramami 1, 2 oraz 11

Więcej informacji o targach mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej