Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym

2015-02-03 12:25
Stadion Narodowy w Warszawie (fragment), fot. Marcin Czechowicz
Autor: brak danych

Kolejna edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już 7-8 lutego 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszą w tym roku ofertę zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi. Wśród ofert mieszkaniowych dużo ma być tych spełniających kryteria rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO

Jak zwykle, podczas targów mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO, program imprezy jest również bogaty w wydarzenia uzupełniające, w tym merytoryczne wykłady, specjalistyczne porady, raporty nt. rynku mieszkaniowego.
W trakcie wykładów nie zabraknie wiedzy z zakresu prawa, szczególnej uwadze polecane są spotkania poświęcone umowie deweloperskiej w świetle przepisów prawa, w tym klauzulom niedozwolonym. Omawiane będą także: tajemnice kredytu mieszkaniowego, rozliczenia podatkowe przy sprzedaży i najmie nieruchomości i bezpieczny zakup nieruchomości na rynku wtórnym - dlaczego w wyborze lokum warto skorzystać z pomocy pośrednika.
W Strefie Porad (porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja) do dyspozycji sztab konsultantów. W stoisku Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.

Wstęp na targi 7 i 8 lutego (sobota, niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
STADION NARODOWY, dogodne wejście bramami 1, 2 oraz 11

Więcej informacji o targach mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej