Nowoczesne trendy w projektowaniu biur. Konferencja Virtus Studio z cyklu "Inspirująca Przestrzeń Biurowa"

2013-05-27 14:21
Nowoczesne trendy w projektowaniu biur. Konferencja Virtus
Autor: Virtus Studio Projektowanie biur oraz sposoby ich ergonomicznej aranżacji to tematy, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. 5 czerwca 2013 roku w Poznaniu odbędzie się konferencja Virtus Studio "Inspirująca Przestrzeń Biurowa - nowoczesne trendy w projektowaniu biur"

5 czerwca 2013 roku w Poznaniu odbędzie się druga konferencja z cyklu "Inspirująca Przestrzeń Biurowa – nowoczesne trendy w projektowaniu biur". Organizatorem spotkania jest Virtus Studio.

Trendy w projektowaniu i aranżacji biur

Podczas konferencji "Inspirująca Przestrzeń Biurowa - nowoczesne trendy w projektowaniu biur" architekci, projektanci, inwestorzy, dyrektorzy administracyjni, a także office managerowie, którzy decydują o wyposażeniu i charakterze wnętrz biurowych będą mieli okazję do spotkania i rozmów z producentami innowacyjnych rozwiązań biurowych.

Spotkanie w Poznaniu rozpoczną projektanci z pracowni Ultra Architects, którzy przybliżą uczestnikom konferencji proces projektowania wnętrz biurowych dla grupy Allegro w poznańskim biurowcu Pixelu. Następnie odbędą się prezentacje produktowe.

Szczegółowe informacje: Virtus Studio, tel.: 12 429 55 20 wew. 12, 607 860 660 potwierdzenia@virtus.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej