Nowoczesne standardy budownictwa energooszczędnego - konferencja KAPE, MIWO i Ministerstwa Gospodarki

2012-09-17 13:10
model Home 2020 - Dom energooszczędny we Frnacji
Autor: VELUX Polska Sp. z o.o. Zeroemisyjny dom wytwarza energię ze źródeł odnawialnych. Realizacja we Francji

Jak się zmienia budownictwo energooszczędne w Polsce? Konferencja 11 października, organizowana przez KAPE i MIWO, podsumuje projekt unijny dotyczący termomodernizacji budynków z uwzględnieniem zaleceń świadectw charakterystyki energetycznej.

Nowoczesne standardy budownictwa energooszczędnego - konferencja zorganizowana przez KAPE (Krajowa Agencja Poszanowania Energii) przy współpracy z Ministerstwem Gospodarki oraz Stowarzyszeniem Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej (MIWO) - będzie podsumowaniem unijnego projektu Request - Termomodernizacja budynków z zapewnieniem wysokich standardów jakości procedur i usług budowlanych z wykorzystaniem zaleceń świadectw charakterystyki energetycznej (SChE).

KAPE wraz z współorganizatorami: MIWO i Ministerstwem Gospodarki zaprasza 11 października 2012 roku do Warszawy wszystkie osoby związane z tematem termomodernizacji i świadectw charakterystyki energetycznej. Konferencja odbędzie się w MInisterstwie Gospodarki w salach A i B przy placu Trzech Krzyży.

Tematy, które będą poruszane na konferencji omówią eksperci z KAPE, MIWO i wyższych uczelni technicznych. Planowane działania w Narodowym Programie Rozwoju Gospodarki Niskoemisyjnej i zmiany dotyczące świadectw charakterystyki ewnergetycznej zaprezentują przedstawiciele Ministerstw odpowiedzialnych za poszczególne projekty.

Efektywność energetyczna w budownictwie, termomodernizacja domów już istniejących, specyfikacja techniczna odbioru robót budowlanych w zakresie termomodernizacji domów, programy wsparcia dla budownictwa energooszczędnego - to zagadnienia o których bardzo dużo się mówi w branży. Konferencja będzie szansa pogłębienia wiedzy i przedyskutowania jak te nośne hasła mają się w praktyce.

Pełny program konferencji dostępny na stronie KAPE

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej