Nowoczesne obiekty użyteczności publicznej - Virtus Studio zaprasza na konferencje

2012-03-01 11:29
Nowoczesne technologie w obiektach użyteczności publicznej - Virtus Studio zaprasza na konferencje
Autor: Virtus Studio Nowoczesne technologie w obiektach użyteczności publicznej - Virtus Studio zaprasza na konferencje

Konferencje "Nowoczesne technologie w obiektach użyteczności publicznej" przeznaczone są dla architektów, projektantów i inwestorów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii budowlanych. Virtus Studio zaprasza na marcowy cykl spotkań, na których głównym tematem będą obiekty użyteczności publicznej: projektowanie, realizacja i oddanie do użytku. Design, funkcjonalność wnętrz, ale również prawo budowlane i przepisy wykonawcze.

W pierwszej połowie marca odbędą się cztery spotkania:

  • 7 marca, Lublin
  • 8 marca, Rzeszów
  • 13 marca, Kraków
  • 14 marca, Katowice

Podczas konferencji będą poruszane tematy dotyczące m.in.:

  • nowoczesnych technologii budowlanych;
  • problemów praw autorskich na gruncie prac architektonicznych i projektowych a regulacje praw zamówień publicznych;
  • projektowania, realizacji i oddania do użytkowania obiektów użyteczności publicznej - problemy i nieprawidłowości związane ze stosowaniem ustawy Prawo budowlane i przepisy wykonawcze;
  • przestrzeni publicznej - projekty;
  • designu i funkcjonalności w aranżacji wnętrz.

W sezonie Wiosna 2012, jak podkreślają organizatorzy, tematyka będzie skupiona na niestandardowych rozwiązaniach do obiektów użyteczności publicznej. Temat jest bardzo szeroki, gdyż nie istnieje żaden prosty przepis na budynek użyteczności publicznej.
Podczas konferencji uczestnicy będą mogli poznać aspekty związane z prawem budowlanym (Rzeszów); z prawem autorskim (Lublin) oraz spotkać się z wybitnymi polskimi architektami. I tak, w Krakowie będzie to Bartosz Haduch z biura NAchitekTURA, który opowie o "Przestrzeniach (pół)publicznych", a w Katowicach gościem specjalnym konferencji będzie Aleksander Nowacki z Konior Studio, który opowie o projektach budynków użyteczności publicznej wg Konior Studio (Konior Studio, było wielokrotnie nagradzane za swoje projekty, ostatnio min. Nagrodą Przyjazna Przestrzeń Publiczna na światowym Kongresie UIA w Turynie za Projekt Centrum Nauki i Edukacji Muzycznej SYMFONIA).
Dodatkowo, spotkanie w Rzeszowie i Lublinie uzupełnią prezentacje rozwiązań do wnętrz oraz wykłady Zuzy Dominów z platformy foorni.pl na temat tożsamości wnętrza.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie:  tel. 12 423 26 64, 607 860 660 lub e-mailem: potwierdzenia@virtus.com.pl, więcej szczegółów na www.virtus.com.pl

Nowoczesne obiekty użyteczności publicznej - zobacz program konferencji

Nowoczesne technologie w obiektach użyteczności publicznej - Virtus Studio zaprasza na konferencje
Autor: Virtus Studio Nowoczesne technologie w obiektach użyteczności publicznej
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej