Nowoczesna Fasada Wentylowana. Konferencje z cyklu Euronit dla Architektury i Budownictwa

2012-03-02 10:42
Konferencje i szkolenia. Virtus Studio
Autor: Virtus Studio Euronit dla Architektury i Budownictwa - Nowoczesna Fasada Wentylowana. Pod takim hasłem odbywają się specjalistyczne konferencje i szkolenia skierowane do architektów i projektantów

Ruszył tegoroczny cykl spotkań dla architektów: Euronit dla Architektury i Budownictwa – Nowoczesna Fasada Wentylowana. Spotkania organizowane są przez Virtus Studio, partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest firma Euronit. Zapraszamy architektów na biznesowe i specjalistyczne konferencje i szkolenia poświęcone projektowaniu kształtowania zewnętrznej, elewacyjnej części budynku. Kolejne spotkanie 28 marca br. w Krakowie!

Euronit dla Architektury i Budownictwa Nowoczesna Fasada Wentylowana. Konferencje i szkolenia dla Architektów. Edycja 2012

Każda konferencja pokaże innowacyjne systemowe rozwiązania dla całych elewacji, w tym najnowsze technologie płyt włóknocementowych, płytek ceramicznych Toanlity, uwaga będzie poświęcona również  ekologicznym aspektom wymienionych technologii.

Ważnym punktem planowanych konferencji i szkoleń będą indywidualne konsultacje ze specjalistami z ramienia firmy Euronit.

Zapraszamy na najbliższe konferencje i szkolenia dla architektów:

Za nami pierwsze w tym roku spotkania w Poznaniu, Gliwicach, Warszawie, Lublinie i Krakowie w czasie których odbyła się prezentacja najnowszych informacji na temat projektowania nowoczesnej fasady wentylowanej.

Udział w spotkniach jest bezpłatny! Warunkiem udziału jest potwierdzenie przybycia. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na temat szkoleń i konferencji a także pełny program spotkań można uzyskać u organizatora:

Ewa Bojczuk – Virtus Studio
tel. 12 429 55 20 wew. 15 
tel.kom.  693 384 223
e-mail: e.bojczuk@virtus.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej