Nowelizacja ustawy o wyrobach budowlanych na konferencjach GUNB: 3.12 Warszawa

2015-11-17 7:50
GUNB
Autor: brak danych

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego zaprasza do udziału w Konferencjach Regionalnych – NOWELIZACJA USTAWY O WYROBACH BUDOWLANYCH. Temat ważny i nowy, bo poświęcony omówieniu zmian w przepisach związanych z wprowadzaniem wyrobów budowlanych zawartych w ustawie z 25 czerwca 2015. Konferencje są bezpłatne i mają charakter otwarty.

Celem Konferencji GUNB jest popularyzacja wiedzy na temat nowelizacji ustawy o wyrobach budowlanych w środowiskach związanych z budownictwem – wśród producentów i sprzedawców wyrobów budowlanych, członków organizacji i stowarzyszeń budowlanych, architektów, inżynierów, przedstawicieli środowisk naukowych.
Podczas spotkań zostaną omówione m.in. przepisy europejskie, m.in. dyrektywy nowego podejścia, w tym dyrektywa dotycząca wyrobów budowlanych (CPD) oraz rozporządzenie Nr 305/2011 (CPR), a także zmiany w przepisach ustawy o wyrobach budowlanych wprowadzone nowelizacjami z lat 2013 i 2015. W nowej ustawie jest wiele istotnych zmian, które w kilku aspektach wprowadzają rewolucję w systemie wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu, kończy się swoista bezkarność nierzetelnych producentów.

Zaplanowano, że konferencje w 2015 roku odbędą się w czterech miastach Polski. Konferencje w Lublinie, Wrocławiu i Bydgoszczy już się odbyły, kolejna wg poniższego harmonogramu:

  •   3 grudnia –  Warszawa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, ul. Krucza 38/42, sala 120.

Początek konferencji zaplanowano na godz. 11.00, a zakończenie około godz. 15.00.

Rejestracja uczestników na każde spotkanie odbywa się poprzez stronę internetową GUNB (www.gunb.gov.pl) – w zakładce „Konferencje Regionalne – NOWELIZACJA USTAWY O WYROBACH BUDOWLANYCH". Przy okazji rejestracji na wybraną konferencję, można przesłać organizatorom pytanie lub problem związane z przedmiotem spotkań, żeby póxniej uzyskać wyczerpującą odpowiedź. .Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej