Nowelizacja ustawy o wyrobach budowlanych na konferencjach GUNB: 3.12 Warszawa

2015-11-17 7:50
GUNB
Autor: brak danych

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego zaprasza do udziału w Konferencjach Regionalnych – NOWELIZACJA USTAWY O WYROBACH BUDOWLANYCH. Temat ważny i nowy, bo poświęcony omówieniu zmian w przepisach związanych z wprowadzaniem wyrobów budowlanych zawartych w ustawie z 25 czerwca 2015. Konferencje są bezpłatne i mają charakter otwarty.

Celem Konferencji GUNB jest popularyzacja wiedzy na temat nowelizacji ustawy o wyrobach budowlanych w środowiskach związanych z budownictwem – wśród producentów i sprzedawców wyrobów budowlanych, członków organizacji i stowarzyszeń budowlanych, architektów, inżynierów, przedstawicieli środowisk naukowych.
Podczas spotkań zostaną omówione m.in. przepisy europejskie, m.in. dyrektywy nowego podejścia, w tym dyrektywa dotycząca wyrobów budowlanych (CPD) oraz rozporządzenie Nr 305/2011 (CPR), a także zmiany w przepisach ustawy o wyrobach budowlanych wprowadzone nowelizacjami z lat 2013 i 2015. W nowej ustawie jest wiele istotnych zmian, które w kilku aspektach wprowadzają rewolucję w systemie wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu, kończy się swoista bezkarność nierzetelnych producentów.

Zaplanowano, że konferencje w 2015 roku odbędą się w czterech miastach Polski. Konferencje w Lublinie, Wrocławiu i Bydgoszczy już się odbyły, kolejna wg poniższego harmonogramu:

  •   3 grudnia –  Warszawa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, ul. Krucza 38/42, sala 120.

Początek konferencji zaplanowano na godz. 11.00, a zakończenie około godz. 15.00.

Rejestracja uczestników na każde spotkanie odbywa się poprzez stronę internetową GUNB (www.gunb.gov.pl) – w zakładce „Konferencje Regionalne – NOWELIZACJA USTAWY O WYROBACH BUDOWLANYCH". Przy okazji rejestracji na wybraną konferencję, można przesłać organizatorom pytanie lub problem związane z przedmiotem spotkań, żeby póxniej uzyskać wyczerpującą odpowiedź. .Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej