Nowe wydanie Sektora Elektroenergetycznego na targach ENERGETAB 2017

2017-09-21 13:43
Sektor Elektroenergetyczny 2017
Autor: brak danych

Premiera Sektora Elektroenergetycznego 2017 miała swoje miejsce na targach ENERGETAB, gdzie zarówno wystawcy, jak i odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszym wydaniem tej publikacji. Zobacz galerię!

Sektor Eletroenergetyczny 2017 na targach ENERGETAB
Autor: brak danych Sektor Eletroenergetyczny 2017 na targach ENERGETAB

30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017 odbyły się w dniach 12–14 września 2017 r. Wzięło w nich udział ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy zaprezentowali swoje najnowsze produkty przeznaczone dla branży elektroenergetycznej.

Imprezie targowej towarzyszył również zespół redakcyjny Sektora Elektroenergetycznego – wraz z hostessami promował tegoroczne wydanie tytułu wśród wystawców i zwiedzających. Publikacja wzbudziła duże zainteresowanie ze względu na znaczną objętość (140 stron) oraz  ciekawą zawartość, na którą składają się artykuły, przygotowane przez wybitnych specjalistów, dotyczące m.in. sieci elektroenergetycznych, stacji SN, ograniczników SN i WN, przewodów linii napowietrznych czy przebudowy miksu energetycznego Polski oraz przeglądy produktowe (rozdzielnic nn i SN, zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych), jak również nowości rynkowe i aktualna oferta firm z branży. Warto podkreślić, że treści merytoryczne Sektora Elektroenergetycznego 2017 wspierają: Stowarzyszenie Elektryków Polskich oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne, a partnerem wydania jest Mostostal Siedlce.

Osoby, którym nie udało się zdobyć egzemplarza Sektora Elektroenergetycznego 2017 na targach, mogą zapoznać się z wersją elektroniczną publikacji pod tym linkiem – Zobacz!

Na stronie głównej Sektora Elektroenergetycznego – Zobacz!, w prawym bloku strony, dostępne są również do pobrania poprzednie wydania.

Sektor Eletroenergetyczny 2017
Autor: brak danych Sektor Eletroenergetyczny 2017
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej