Nowe mieszkania we Wrocławiu. Osiedle mieszkaniowe Solaris Park

2012-03-06 11:21
Osielde mieszkaniowe Solaris Park, Wrocław
Autor: Gant Development S.A. Mieszkania we Wrocławiu przy ul. Racławickiej

Deweloper Gant Development wybuduje nowe mieszkania we Wrocławiu. W ramach przedsięwzięcia spółka wybuduje osiedle mieszkaniowe Solaris Park. Pierwszy etap inwestycji ma zostać zrealizowany w trzecim kwartale 2013 roku.

Osiedle mieszkaniowe Solaris Park, Wrocław
Autor: Gant Development S.A. Osiedle mieszkaniowe Solaris Park - wizualizacja

Na wrocławskich Krzykach wkrótce ruszy budowa inwestycji mieszkaniowej. Gant Development wybuduje osiedle mieszkaniowe Solaris Park.

Przeczytaj również: Mieszkania sprzedają się głównie w dużych miastach

Kolejne mieszkania we Wrocławiu

Nowe mieszkania we Wrocławiu zostaną wybudowane w dzielnicy Krzyki, przy ul. Racławickiej. Osiedle mieszkaniowe będą tworzyły pięciokondygnacyjne budynki z podziemnymi garażami. Inwestycja zostanie zrealizowana w dwóch etapach. W pierwszym, deweloper wybuduje 254 mieszkania o powierzchni od 32,5 do 122 m2 oraz park o powierzchni 8 tys. m2, który będzie miał oczko wodne, stoliki do gry w szachy, zewnętrzną siłownię, ściankę wspinaczkową, ogrodzony plac zabaw dla dzieci i alejki spacerowe. Na terenie parku znajdzie się blisko 70 rzadkich gatunków drzew. Budynki mieszkalne na najwyższych kondygnacjach będą miały przeszklone antresole. Osiedle mieszkaniowe Solaris Park będzie strzeżone i wyposażone w stację Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Pierwszy etap budowy ma zakończyć się w trzecim kwartale 2013 roku, a cała inwestycja ma być gotowa na przełomie 2016 i 2017 roku.

Osiedle mieszkaniowe Solaris Park

Lokalizacja: Wrocław, ul. Racławicka (Krzyki), woj. dolnośląskie
liczba mieszkań: 254 w I etapie, łącznie 1000
stan inwestycji: planowana
realizacja: III kwartał 2012-2013

Inwestor: Gant Development SA
Generalny wykonawca: zostanie wybrany.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej