Nowe mieszkania w Warszawie. Osiedle mieszkaniowe Lykke na Białołęce

2012-02-24 13:34
Osiedle mieszkaniowe Lykke w Warszawie
Autor: Unidevelopment Sp. z o.o. Mieszkania w Warszawie przy ul. Berensona będa miały duże okna.

Unidevelopment przygotowuje się do realizacji nowej inwestycji mieszkaniowej w stolicy. Nowe mieszkania w Warszawie deweloper wybuduje na Białołęce. Osiedle mieszkaniowe Lykke będzie miało skandynawski charakter. Budowa kompleksu rozpocznie się w drugim kwartale 2012 roku.

Osiedle mieszkaniowe Lykke w Warszawie
Autor: Unidevelopment Sp. z o.o. Osiedle mieszkaniowe Lykke w Warszawie - wizualizacja

Spółka deweloperska Unidevelopment już w drugim kwartale tego roku, wybuduje nowe mieszkania w Warszawie. W ramach inwestycji deweloper zrealizuje kameralne osiedle mieszkaniowe *Lykke, które architektonicznie będzie nawiązywało do skandynawskiego budownictwa.

Przeczytaj również: Mieszkania sprzedają się głównie w dużych miastach

Mieszkania w Warszawie w stylu skandynawskim

Nowe mieszkania w Warszawie zostaną wybudowane na Białołęce, przy ul. Berensona. Osiedle mieszkaniowe będzie tworzyło 9 dwupiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 165 lokali. Mieszkania będą miały powierzchnię od 33 do 80 m2. Mieszkania będą miały taras lub loggię, a każde będzie wyposażone w wyjątkowo duże, nawiązujące do stylu skandynawskiego okna, które będą sięgały od podłogi aż po sufit. Mieszkania na drugim piętrze będą miały antresole. Architektonicznie kompleks będzie nawiązywał do stylu typowego dla północnej części Europy. Budynki będą miały lekką i postą formę, a mieszkania będą jasne i przestronne. Pomimo kameralnego charakteru, budynki będą miały windy. Na terenie obiektu znajdą się dwa place zabaw, ogródki oraz część parkowa z alejkami i ławkami. W ramach inwestycji na terenie osiedla zostanie wybudowany naziemny parking. Osiedle mieszkaniowe będzie ogrodzone.


 *Nazwa Lykke została zaczerpnięta z języka norewskiego i oznacza szczęście.

Osiedle mieszkaniowe Lykke

Lokalizacja: ul. Berensona Warszawa (Białołęka), woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 165
stan inwestycji: planowana
realizacja: II kwartał 2012-2014

Inwestor: Unidevelopment
Projekt architektoniczny: AKCENT
Generalny wykonawca: zostanie wybrany.
.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej