Nowa budowa w Elblągu - Mostostal Warszawa rozbuduje PWSZ

2010-04-19 16:39
Mostostal Warszawa rozbuduje i zmodernizuje jeden z obiektów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu
Autor: Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa pozyskał kolejny kontrakt. Inwestycję, wartą 15,61 mln brutto, zrealizuje do 31 maja 2011 r. Oddział Północ. 14 kwietnia br. spółka podpisała umowę na rozbudowę i modernizację jednego z obiektów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 137.

Pełna nazwa zadania to: "Roboty budowlane w PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej 137 polegające na wybudowaniu nowego skrzydła "C" o powierzchni 3105 m2 i przebudowie jego skrzydła "A" oraz skrzydła "B" wraz z robotami rozbiórkowymi". Inwestycja realizowana jest w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski.

Modernizacja, wybudowanego jeszcze w latach 70-tych budynku, obejmie przebudowę sal dydaktycznych, termomodernizację i podłączenie całego obiektu do sieci szybkiego przesyłu danych. W zakres kontraktu wejdzie również rozbudowa biblioteki, wybudowanie podjazdów, dodatkowej klatki schodowej i windy ułatwiających dostęp do budynku osobom niepełnosprawnym.

Główny element przedsięwzięcia stanowi dobudowa kolejnego skrzydła, w którym znajdzie się zespół specjalistycznych laboratoriów wraz z salami audytoryjnymi, seminaryjnymi i wykładowymi, w tym duża sala audytoryjna na 300 osób, dostępna dla wszystkich studentów PWSZ w Elblągu.

Maciej Solawa - dyrektor Oddziału Północ Mostostalu Warszawa oraz prof. dr hab. Halina Piekarek – Jankowska rektor PWSZ
Autor: Mostostal Warszawa S.A. Maciej Solawa - dyrektor Oddziału Północ Mostostalu Warszawa oraz prof. dr hab. Halina Piekarek – Jankowska rektor PWSZ.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej