Na BUDMIE akcja i aukcja charytatywna branży okiennej

2015-02-03 15:47
Aukcja charytatywna Kup okno
Autor: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Podczas targów BUDMA – Windoortech 2015 (10-13 marca), w specjalnie zaaranżowanej "Fabryce Okien na Żywo" zostaną wyprodukowane okna, które zostaną wystawione na aukcję, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne. Aukcja już trwa!

Pieniądze ze sprzedaży stu energooszczędnych okien PCV, w ramach akcji „Przekaż ciepło” zostaną przekazane rodzinom wielodzietnym i osobom starszym, którym brakuje opału na zimę. Część pieniędzy wesprze także remont Domu Dziecka w Lesznie. Organizatorami tej akcji są Caritas Diecezjalne w Polsce oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

„Fabryka Okien na Żywo” na BUDMIE to unikalna przestrzeń wyposażona w pełnowymiarowy park maszynowy do produkcji okien. Partnerami tego przedsięwzięcia jest osiem firm z branży okiennej: Adams, Aereco, Aluplast, AFS Federhenn, MFO, Siegenia, Sadowski Software oraz Stomil Sanok.

Od 20 stycznia 2015 przez cztery tygodnie (czyli do 20 lutego) na stronie www.aukcjecaritas.pl, www.windoortech.pl/kupokno oraz platformie internetowej www.charytatywni.allegro.pl, każdy może zamówić okno lub okna (poprzez opcję >> kup teraz) w wybranym przez siebie kolorze, rozmiarze oraz konkurencyjnej cenie. Wszystkie okna spełniać będą normy techniczne 2021 roku. Osoby, które kupią okno podczas aukcji charytatywnej otrzymają zaproszenie do zwiedzania targów i osobiście będą mogły zobaczyć jak produkują się ich okna.

To już trzecia edycja „Fabryki Okien na Żywo”. Podczas dwóch poprzednich wyprodukowano łącznie ponad 250 okien, które zostały przekazane m.in. osobom poszkodowanym podczas powodzi w Bogatyni oraz placówkom opiekuńczo-wychowawczym Caritas i Wiosce Dziecięcej w Brzozowie na Podkarpaciu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej