Na BUD-GRYF

2007-05-21 15:26

252 firmy z całego kraju, 10 tys. zwiedzających i ekspozycja większa o 30 proc. w stosunku do roku poprzedniego - tak można by podsumować tegoroczną edycję XVI Międzynarodowych Targów BUD-GRYF oraz XI Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Organizatorzy podsumowują imprezę jako udaną.

W tym roku wielu wystawców gościło na szczecińskich targach po raz pierwszy, również wiele firm powróciło do prezentacji na targach po kilku latach nieobecności. Stanowi to dowód nie tylko poprawy sytuacji w branży, ale również boomu gospodarczego na Pomorzu Zachodnim. Wśród zwiedzających znaleźli się przedsiębiorcy, osoby związane z budownictwem, odbiorcy indywidualni, którzy budują lub marzą o własnym domu. Jak zawsze nie zabrakło gości z Niemiec.

Bud-Gryf i Energia Oferta targów Bud-Gryf i Energia obejmowała pełen przekrój branży budowlanej i energetycznej. Zaprezentowano wiele nowych produktów, technologii i systemów grzewczych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja szczególnie tych systemów grzewczych, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Organizatorzy zadbali o ciekawy program seminariów i prezentacji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja "Inteligentny budynek - futurystyka czy rzeczywistość", jak również prezentacja systemów grzewczych wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Podczas targów - już tradycyjnie - przeprowadzone zostały konkursy dla wystawców: "Wyróżniony Wyrób" i " Złoty Kask" - oto ich laureaci:

"Wyróżniony Wyrób"

  • MEDAL dla FABRYKI CERAMIKI BUDOWLANEJ Wacław Jopek, za Kompletny system ceramiczny do budowy domu.
  • MEDAL dla firmy P.P.H.U. INTER GRĄD za Białą Gładź Gipsową C6
  • MEDAL dla firmy LCN POLSKA Biuro Wielkopolska za LCN-UPP Podtynkowy moduł logiczny
  • MEDAL dla firmy SWEGON Sp. z o.o. za centralę wentylacyjną GOLD
  • Wyróżnienie dla firmy M & S SZCZECIN za okno SUPER termo
  • Wyróżnienie dla firmy PROMAR Sp. z o.o. za zaprawę cementowo-styropianową "Polytech"
  • Wyróżnienie dla firmy AB FIRMA HANDLOWA za kabinę prysznicową FRESH
  • Wyróżnienie dla firmy P.W. IRFAR za ARBOLEX-U masę szpachlową do izolacji przeciwwodnych i prac uszczelniających w budownictwie

"Złoty Kask"

ZŁOTY KASK dla FABRYKI CERAMIKI BUDOWLANEJ Wacław Jopek za Kompletny system ceramiczny do budowy domu

Imprezę, której patronami byli Ministerstwo Budownictwa oraz Polska Izba Energii Odnawialnej oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego i Prezydenta Miasta Szczecina, towarzyszyły III Targi Zabezpieczeń i Ochrony Mienia PREWENCJA oraz II Targi Przedsiębiorczości i Rozwoju Biznesu PROBIZNES.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej