MONTERIADA 2023 na targach BUDMA

2023-01-12 17:14
Monteriada na Budmie
Autor: POID MONTERIADA 2023

Na MONTERIADZIE 2023 na targach BUDMA w Poznaniu dominować będzie kolor zielony. Nowa odsłona wydarzenia skupiona będzie wokół oszczędzania ciepła w domu, tak żeby żyło się w nim lepiej, a rachunki za ogrzewanie były niższe. Co jeszcze czeka na uczestników MONTERIADY?

Już 31 stycznia na MONTERIADZIE 2023 ruszą pokazy montażu. Hasło przewodnie tegorocznej edycji wydarzenia to: Zadbaj o ciepły dom.

Pokazy montażu nowoczesnych produktów

Co zobaczymy na MONTERIADZIE 2023? Przede wszystkim codzienne montaże na żywo ciepłych okien, drzwi zewnętrznych i bram garażowych partnerów wydarzenia – wiodących marek z branży stolarki budowlanej.

Podczas MONTERIADY 2023 pokazy montażu na żywo realizowane będą przez 3 dni – od wtorku 31 stycznia do czwartku 2 lutego. W piątek 3 lutego również będzie można odwiedzić stoisko wydarzenia, obejrzeć zamontowane produkty i porozmawiać z ekspertami firm. To jednak nie koniec atrakcji, które przygotował Związek POiD wraz z Partnerami MONTERIADY. Pokazom montażu towarzyszyć będzie ekspresyjny komentarz charyzmatycznego prowadzącego – Ireneusza Bieleninika, znanego z programów telewizyjnych i radiowych. Na MONTERIADZIE nie zabraknie również charakterystycznej postaci Edmonta – bohatera marki „DOBRY MONTAŻ”, który zachęcać będzie do udziału w wydarzeniu.

Powracamy z MONTERIADĄ na targi BUDMA w Poznaniu, tym razem w nowych, zielonych barwach. To nawiązanie do energooszczędności i ekologii, wiodących trendów współczesnego budownictwa. Wspólnie z Partnerami pokażemy, jak dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, dobrze zamontowanych okien, drzwi zewnętrznych i bram garażowych można oszczędzać ciepło w domu. Idea wydarzenia doskonale wpisuje się też w tematykę kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ-Zadbaj o ciepły dom” – podkreśla Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD, organizatora wydarzenia.

MONTERIADA 2023 – miejsce spotkań

Organizatorzy MONTERIADY chcą zachęcić odwiedzających, wystawców, przedstawicieli organizacji i instytucji związanych z branżą stolarki do dyskusji o jej przyszłości.

Już teraz można zarezerwować czas: środa 1 lutego, o godz. 16.30 w hali nr. 5, na stoisku 108 targów BUDMA.

Do udziału w MONTERIADZIE 2023 Związek POiD zaprosił również przedstawicieli ukraińskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Rynku Okien i Fasad, którzy gościli już na ubiegłorocznym, XII Kongresie Stolarki Polskiej. Zaproszenie dla gości z Ukrainy to ważny gest solidarności w obliczu rosyjskiej inwazji i doskonała okazja do rozmów o współpracy.

MONTERIADA 2023 także dla monterów

MONTERIADA 2023 to gratka nie tylko dla inwestorów indywidualnych, którzy budują i remontują swoje domy, lecz także dla monterów. Czekać na nich będzie strefa Dobrego Montażu, gdzie profesjonaliści mogą zapisać się na szkolenia, zapoznać z ofertą produktową firm i odebrać gadżety.

A więc:

Gdzie: MONTERIADA 2023 na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu; stoisko nr 108 w hali 5;Kiedy: 31.01-03.02 2023 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej