MONTERIADA 2023 na targach BUDMA

2023-01-12 17:14
Monteriada na Budmie
Autor: POID MONTERIADA 2023

Na MONTERIADZIE 2023 na targach BUDMA w Poznaniu dominować będzie kolor zielony. Nowa odsłona wydarzenia skupiona będzie wokół oszczędzania ciepła w domu, tak żeby żyło się w nim lepiej, a rachunki za ogrzewanie były niższe. Co jeszcze czeka na uczestników MONTERIADY?

Już 31 stycznia na MONTERIADZIE 2023 ruszą pokazy montażu. Hasło przewodnie tegorocznej edycji wydarzenia to: Zadbaj o ciepły dom.

Pokazy montażu nowoczesnych produktów

Co zobaczymy na MONTERIADZIE 2023? Przede wszystkim codzienne montaże na żywo ciepłych okien, drzwi zewnętrznych i bram garażowych partnerów wydarzenia – wiodących marek z branży stolarki budowlanej.

Podczas MONTERIADY 2023 pokazy montażu na żywo realizowane będą przez 3 dni – od wtorku 31 stycznia do czwartku 2 lutego. W piątek 3 lutego również będzie można odwiedzić stoisko wydarzenia, obejrzeć zamontowane produkty i porozmawiać z ekspertami firm. To jednak nie koniec atrakcji, które przygotował Związek POiD wraz z Partnerami MONTERIADY. Pokazom montażu towarzyszyć będzie ekspresyjny komentarz charyzmatycznego prowadzącego – Ireneusza Bieleninika, znanego z programów telewizyjnych i radiowych. Na MONTERIADZIE nie zabraknie również charakterystycznej postaci Edmonta – bohatera marki „DOBRY MONTAŻ”, który zachęcać będzie do udziału w wydarzeniu.

Powracamy z MONTERIADĄ na targi BUDMA w Poznaniu, tym razem w nowych, zielonych barwach. To nawiązanie do energooszczędności i ekologii, wiodących trendów współczesnego budownictwa. Wspólnie z Partnerami pokażemy, jak dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, dobrze zamontowanych okien, drzwi zewnętrznych i bram garażowych można oszczędzać ciepło w domu. Idea wydarzenia doskonale wpisuje się też w tematykę kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ-Zadbaj o ciepły dom” – podkreśla Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD, organizatora wydarzenia.

MONTERIADA 2023 – miejsce spotkań

Organizatorzy MONTERIADY chcą zachęcić odwiedzających, wystawców, przedstawicieli organizacji i instytucji związanych z branżą stolarki do dyskusji o jej przyszłości.

Już teraz można zarezerwować czas: środa 1 lutego, o godz. 16.30 w hali nr. 5, na stoisku 108 targów BUDMA.

Do udziału w MONTERIADZIE 2023 Związek POiD zaprosił również przedstawicieli ukraińskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Rynku Okien i Fasad, którzy gościli już na ubiegłorocznym, XII Kongresie Stolarki Polskiej. Zaproszenie dla gości z Ukrainy to ważny gest solidarności w obliczu rosyjskiej inwazji i doskonała okazja do rozmów o współpracy.

MONTERIADA 2023 także dla monterów

MONTERIADA 2023 to gratka nie tylko dla inwestorów indywidualnych, którzy budują i remontują swoje domy, lecz także dla monterów. Czekać na nich będzie strefa Dobrego Montażu, gdzie profesjonaliści mogą zapisać się na szkolenia, zapoznać z ofertą produktową firm i odebrać gadżety.

A więc:

Gdzie: MONTERIADA 2023 na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu; stoisko nr 108 w hali 5;Kiedy: 31.01-03.02 2023 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej