MK Żary Systemy Kominowe zaprasza na szkolenia

2012-09-19 17:53
MK Żary Systemy kominowe
Autor: MK Żary Sp. z o.o.

Firma MK Żary – producent kominów stalowych – przeprowadzi jesienny cykl szkoleń poświęconych projektowaniu oraz montażowi systemów kominowych MK.

Prowadzone w najbliższym czasie przez firmę MK Żary szkolenia – dotyczące systemów kominowych – odbędą się w trzech województwach: wielkopolskim, podkarpackim i podlaskim. Spotkania szkoleniowe producenta MK Systemów kominowych skierowane są do biur projektowych z branży instalacyjno-sanitarnej oraz grzewczej. Szkolenia składają się z części dydaktycznej oraz integracyjnej, podczas której poruszane są zagadnienia związane z projektowaniem systemów kominowych. Szkolenia prowadzi pracownik działu technicznego MK Żary oraz odpowiedni w danym rejonie regionalny kierownik sprzedaży. Każdy z uczestników spotkania otrzyma materiały szkoleniowe: katalog techniczny systemów kominowych, cenniki, broszury oraz płyty CD z plikami dwg zawierającymi kompletne systemy kominowe, a także poglądowe projekty instalacji kominowych.

Pierwszy cykl szkoleń został już pomyślnie przeprowadzony w województwach łódzkim, świętokrzyskim i małopolskim. Najbliższe szkolenie odbędzie się w wielkopolskim Uniejowie na przełomie września i października. Nadal można się na nie zapisywać. Aby wziąć udział w szkoleniu należy skontaktować się z przedstawicielem producenta – dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej producenta kominów ze stali szlachetnej.

MK Żary Systemy kominowe
Autor: MK Żary Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej