Mistrzowie dachów

2011-01-24 16:39
Mistrzowie dachów
Autor: Fama PR Marian Maciejasz (w środku) SUPERDEKARZEM Roku został drugi raz z rzędu. Statuetkę otrzymał od Franka Schniebera, prezesa firmy Monier (z lewej) i Roberta Wijatkowskiego (z prawej).    

Znamy już SUPERDEKARZY roku - 21 stycznia w warszawskim hotelu Westin ogłoszono zwycięzców programu i portalu www.superdekarz.pl, który skupia na swoich stronach setki mistrzów od dachów z całej Polski. Rywalizują oni o tytuł i statuetkę SUPERDEKARZA regionu i SUPERDEKARZA roku oraz jedno ze stu miejsc w gronie superdekarzy, czyli wyjątkowej dekarskiej elity. Jednym z celów jakie stawiają sobie organizatorzy tej akcji jest wyłonienie najlepszych fachowców, aby inwestorzy mogli z pełnym zaufaniem powierzyć im wykonanie dachu. W tegorocznej edycji wzięło udział 833 dekarzy z całej Polski.

Inicjatorem i patronem programu jest firma Monier, producent systemów dachowych Braas i RuppCeramika.
- Społeczność dekarzy, którym zależy na podnoszeniu standardów i jakości pracy, zaczęliśmy tworzyć w maju 2009 roku. W chwili, kiedy uruchamialiśmy program i portal WWW.superdekarz.pl, mieliśmy oczywiście wizję rozwoju tej społeczności, ale wiele zależało od samych dekarzy – sposobu korzystania z Internetu, zainteresowań, pozazawodowych, aktywności w konkursach, oceny naszych szkoleń i chęci tworzenia rankingu na najlepszego dekarza, czyli SUPERDEKARZA roku – mówi Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier, producenta systemów dachowych Braas i RuppCeramika, inicjatora i patrona programu. - Mam nadzieję, że w przyszłym roku rekord znów zostanie pobity. Naszym celem jest mieć w programie 1000 najlepszych dekarzy w Polsce.

Ranking dekarskich mistrzów roku 2010:
I miejsce – Marian Maciejasz ze Świdnicy, zwycięzca Regionu Wrocław – Opole -Kalisz,
II miejsce – Łukasz Budzyński z Gniezna, zwycięzca Regionu Poznań – Zielona Góra,
III miejsce – Bogdan Kalinowski z Księżyna, zwycięzca Regionu Białystok – Olsztyn – Lublin – Kielce.

Mistrzowie dachów
Autor: Fama PR SUPERDEKARZE 2010

Zwycięzcy regionalni:
Andrzej Białczak, - region Szczecin - Gorzów Wielkopolski - Gdańsk,
Tomasz Święty - region Łódź - Bydgoszcz - Toruń,
Andrzej Pietraczyk - region Warszawa,
Grzegorz Średniawa -region Kraków - Rzeszów,
Roman Dyduch - region Katowice - Bielsko Biała - Zakopane.

Kolejna, III edycja programu SUPERDEKARZ rusza już 1 lutego 2011 r.!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej