Mistrzowie dachów

2011-01-24 16:39
Mistrzowie dachów
Autor: Fama PR Marian Maciejasz (w środku) SUPERDEKARZEM Roku został drugi raz z rzędu. Statuetkę otrzymał od Franka Schniebera, prezesa firmy Monier (z lewej) i Roberta Wijatkowskiego (z prawej).    

Znamy już SUPERDEKARZY roku - 21 stycznia w warszawskim hotelu Westin ogłoszono zwycięzców programu i portalu www.superdekarz.pl, który skupia na swoich stronach setki mistrzów od dachów z całej Polski. Rywalizują oni o tytuł i statuetkę SUPERDEKARZA regionu i SUPERDEKARZA roku oraz jedno ze stu miejsc w gronie superdekarzy, czyli wyjątkowej dekarskiej elity. Jednym z celów jakie stawiają sobie organizatorzy tej akcji jest wyłonienie najlepszych fachowców, aby inwestorzy mogli z pełnym zaufaniem powierzyć im wykonanie dachu. W tegorocznej edycji wzięło udział 833 dekarzy z całej Polski.

Inicjatorem i patronem programu jest firma Monier, producent systemów dachowych Braas i RuppCeramika.
- Społeczność dekarzy, którym zależy na podnoszeniu standardów i jakości pracy, zaczęliśmy tworzyć w maju 2009 roku. W chwili, kiedy uruchamialiśmy program i portal WWW.superdekarz.pl, mieliśmy oczywiście wizję rozwoju tej społeczności, ale wiele zależało od samych dekarzy – sposobu korzystania z Internetu, zainteresowań, pozazawodowych, aktywności w konkursach, oceny naszych szkoleń i chęci tworzenia rankingu na najlepszego dekarza, czyli SUPERDEKARZA roku – mówi Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier, producenta systemów dachowych Braas i RuppCeramika, inicjatora i patrona programu. - Mam nadzieję, że w przyszłym roku rekord znów zostanie pobity. Naszym celem jest mieć w programie 1000 najlepszych dekarzy w Polsce.

Ranking dekarskich mistrzów roku 2010:
I miejsce – Marian Maciejasz ze Świdnicy, zwycięzca Regionu Wrocław – Opole -Kalisz,
II miejsce – Łukasz Budzyński z Gniezna, zwycięzca Regionu Poznań – Zielona Góra,
III miejsce – Bogdan Kalinowski z Księżyna, zwycięzca Regionu Białystok – Olsztyn – Lublin – Kielce.

Mistrzowie dachów
Autor: Fama PR SUPERDEKARZE 2010

Zwycięzcy regionalni:
Andrzej Białczak, - region Szczecin - Gorzów Wielkopolski - Gdańsk,
Tomasz Święty - region Łódź - Bydgoszcz - Toruń,
Andrzej Pietraczyk - region Warszawa,
Grzegorz Średniawa -region Kraków - Rzeszów,
Roman Dyduch - region Katowice - Bielsko Biała - Zakopane.

Kolejna, III edycja programu SUPERDEKARZ rusza już 1 lutego 2011 r.!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej