Miloo Home włączyło się w akcję #PosiłekDlaSeniora

2020-04-17 19:02
Miloo Home włączyło się w akcję #PosiłekDlaSeniora
Autor: Miloo Home

Miloo Home pomogło seniorom urządzić tegoroczną Wielkanoc. We współpracy z Grupą Warszawa i w ramach akcji #PosiłekDlaSeniora marka wsparła przygotowanie świątecznych przesyłek, które trafiły do osób starszych.

Święta zwykle spędzamy w gronie rodziny i osoby starsze mogą liczyć na pomoc krewnych w  przygotowaniach. Niestety w tym roku w wielu przypadkach było to niemożliwe. Aby pomimo wyjątkowej sytuacji seniorzy nie czuli się samotni, marka Miloo Home wraz z Grupą Warszawa, przygotowała dla nich niespodzianki -  wielkanocne paczki.

Wiemy, że przygotowania do Wielkanocy wiążą się często z kosztami, które uniemożliwiają seniorom zadbanie o dekoracje przypominające o bogatej symbolice świąt. Dlatego postanowiliśmy przekazać upominki w postaci wielkanocnych ozdób, które pomogły im poczuć świąteczny nastrój. Chcemy, aby wiedzieli, że o nich pamiętamy – mówi Kacper Filipowicz, Retail Sales Manager w Miloo Home.

Do ponad 100 seniorów trafiły baby wielkanocne, słodkie mazurki oraz świąteczne dekoracje przygotowane przez Miloo Home oraz inne firmy wspierające tą szczególną inicjatywę zapoczątkowaną przez Grupę Warszawa. Paczki zostały doręczone osobom zgłoszonym przez Miejske Ośrodki Pomocy Społecznej, instytucje pracujące z seniorami oraz osoby indywidualne.

Miloo Home to ekskluzywna marka oferująca designerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej