Mieszkanie Dom Ogród, czyli Targi Budownictwa i Aranżacji w Krakowie

2018-06-28 10:46
EXPO Kraków
Autor: Expo Kraków

Podczas targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród, które odbędą się 1-2 września 2018 w EXPO Kraków, zaprezentowane zostaną rozwiązania z zakresu budownictwa, aranżacji wnętrz oraz ogrodnictwa.

Targi MDO przygotowywane są z myślą o prezentacji najnowszej oferty dystrybutorów
i producentów materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz, mebli i akcesoriów, artykułów ogrodniczych jak również biur architektonicznych i projektowych oraz wykonawców. Zaprezentowane zostaną najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, zarówno do mieszkań jak i przestrzeni biurowych.

Na targowych gości  czekać będą interaktywne warsztaty, a także porady ekspertów. Ci ostatni podpowiedzą, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, planując budowę czy remont, aby zastosowane rozwiązania służyły jak najdłużej i upiększały otoczenie. Eksperci podpowiedzą „Jak zrobić coś z niczego?” i  „Czy stare meble mogą dostać nowego życia?”, pokażą jak zrobić „Piękne i kreatywne kompozycje roślinne w szkle”.

Ponadto będzie można zapoznać się z nowymi technologiami, dzięki którym można sterować całym domem czy mieszkaniem, a także z zaletami fotowoltaiki czy pomp ciepła.  

Targi MDO Kraków
Autor: MTP

W programie targów m.in.:

  • Jak mądrze inwestować w budownictwo niskoenergetyczne i pasywne; Ekogrzanie - Czy inwestycja w fotowoltaikę i pompy ciepła pokryje zapotrzebowanie na energię domu jednorodzinnego? (partner: Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej)
  • Prezentacja prawidłowego montażu stolarki okienno-drzwiowej (Związek Polskie Okna i Drzwi)
  • Fakty i mity o budownictwie drewnianym; domy gotowe (Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe)
  • Dach. Dzielimy się wiedzą. (Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
  • Przemyślany ogród, to piękny ogród (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów)

Więcej na stronie targowej >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej