Mieszkanie Dom Ogród, czyli Targi Budownictwa i Aranżacji w Krakowie

2018-06-28 10:46
EXPO Kraków
Autor: Expo Kraków

Podczas targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród, które odbędą się 1-2 września 2018 w EXPO Kraków, zaprezentowane zostaną rozwiązania z zakresu budownictwa, aranżacji wnętrz oraz ogrodnictwa.

Targi MDO przygotowywane są z myślą o prezentacji najnowszej oferty dystrybutorów
i producentów materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz, mebli i akcesoriów, artykułów ogrodniczych jak również biur architektonicznych i projektowych oraz wykonawców. Zaprezentowane zostaną najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, zarówno do mieszkań jak i przestrzeni biurowych.

Na targowych gości  czekać będą interaktywne warsztaty, a także porady ekspertów. Ci ostatni podpowiedzą, na co koniecznie należy zwrócić uwagę, planując budowę czy remont, aby zastosowane rozwiązania służyły jak najdłużej i upiększały otoczenie. Eksperci podpowiedzą „Jak zrobić coś z niczego?” i  „Czy stare meble mogą dostać nowego życia?”, pokażą jak zrobić „Piękne i kreatywne kompozycje roślinne w szkle”.

Ponadto będzie można zapoznać się z nowymi technologiami, dzięki którym można sterować całym domem czy mieszkaniem, a także z zaletami fotowoltaiki czy pomp ciepła.  

Targi MDO Kraków
Autor: MTP

W programie targów m.in.:

  • Jak mądrze inwestować w budownictwo niskoenergetyczne i pasywne; Ekogrzanie - Czy inwestycja w fotowoltaikę i pompy ciepła pokryje zapotrzebowanie na energię domu jednorodzinnego? (partner: Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej)
  • Prezentacja prawidłowego montażu stolarki okienno-drzwiowej (Związek Polskie Okna i Drzwi)
  • Fakty i mity o budownictwie drewnianym; domy gotowe (Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe)
  • Dach. Dzielimy się wiedzą. (Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
  • Przemyślany ogród, to piękny ogród (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów)

Więcej na stronie targowej >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej