Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND

2017-11-03 18:21
Targi Kraków
Autor: brak danych

W dniach 28-30 listopada 2017 w EXPO Kraków odbędą Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. To pierwsze takie targi w Polsce.

Targi FASTENER POLAND będą wydarzeniem, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To pierwsze międzynarodowe targi elementów złącznych, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej.

W targach wezmą udział firmy, które specjalizują się w mocowaniach przemysłowych, łącznikach do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych, łącznikach budowlanych, systemach montażu i instalacji, a także technologii produkcji łączników oraz urządzeniach do magazynowania i dystrybucji. Oprócz możliwości nawiązania nowych kontaktów, zdobycia kontraktów czy wymiany doświadczeń będzie można wziąć udział w seminariach prowadzonych przez największe autorytety w branży.

Targi FASTENER POLAND odbędą się równocześnie z Targami EUROTOOL®/BLACH-TECH EXPO oraz największą w Polsce giełdą usług przemysłowych.

targi Fastener Poland
Autor: brak danych

W Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND zapowiedziało swój udział 100 wystawców z Polski, ale nie tylko. Na targach obecni będą również producenci i dystrybutorzy z Belgii, Chin, Czech, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Słowenii, Tajwanu, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. Zaprezentują najnowsze technologie produkcji łączników i mocowań przemysłowych, budowlanych, maszyny, narzędzia, systemy montażu i instalacji, technologie produkcji łączników, urządzenia do magazynowania i usługi.

Do 24 listopada 2017 r. można się zarejestrować na stronie www.fastenerpoland.pl i odebrać bezpłatny bilet wstępu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej