Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND

2017-11-03 18:21
Targi Kraków
Autor: brak danych

W dniach 28-30 listopada 2017 w EXPO Kraków odbędą Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. To pierwsze takie targi w Polsce.

Targi FASTENER POLAND będą wydarzeniem, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To pierwsze międzynarodowe targi elementów złącznych, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej.

W targach wezmą udział firmy, które specjalizują się w mocowaniach przemysłowych, łącznikach do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych, łącznikach budowlanych, systemach montażu i instalacji, a także technologii produkcji łączników oraz urządzeniach do magazynowania i dystrybucji. Oprócz możliwości nawiązania nowych kontaktów, zdobycia kontraktów czy wymiany doświadczeń będzie można wziąć udział w seminariach prowadzonych przez największe autorytety w branży.

Targi FASTENER POLAND odbędą się równocześnie z Targami EUROTOOL®/BLACH-TECH EXPO oraz największą w Polsce giełdą usług przemysłowych.

targi Fastener Poland
Autor: brak danych

W Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND zapowiedziało swój udział 100 wystawców z Polski, ale nie tylko. Na targach obecni będą również producenci i dystrybutorzy z Belgii, Chin, Czech, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Słowenii, Tajwanu, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. Zaprezentują najnowsze technologie produkcji łączników i mocowań przemysłowych, budowlanych, maszyny, narzędzia, systemy montażu i instalacji, technologie produkcji łączników, urządzenia do magazynowania i usługi.

Do 24 listopada 2017 r. można się zarejestrować na stronie www.fastenerpoland.pl i odebrać bezpłatny bilet wstępu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej