Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury Wnętrz, Designu, Mebli i Oświetlenia GIS

2015-01-15 16:02
konferencja dla architektów GIS
Autor: ABplus Events

Już wkrótce – 9 lutego – w warszawskim Radisson Blu Centrum Hotel odbędzie się pierwsze spotkanie polskich architektów w 2015 roku - Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury Wnętrz, Designu, Mebli i Oświetlenia GIS. Jest ona poświęcona promowaniu najnowszych przykładów dobrych praktyk w architekturze polskiej i europejskiej, nagradzanych projektów i architektów o wybitnych osiągnięciach.

Tematyka konferencji GIS 2015 skoncentruje się na zagadnieniach dotyczących architektury i designu nowoczesnych wnętrz, wykorzystywanych w biurach, hotelach, centrach rekreacyjno-rozrywkowych, restauracjach, barach, sektorze publicznym i mieszkaniowym. Gośćmi konferencji będzie 14 wysoko nagradzanych architektów z Europy i świata, wśród których znajdą sie laureaci ostatnich edycji międzynarodowych konkursów architektury i designu takich jak: Red Dot Design  Awards, World Interior of the Year, International Hotel Design Awards czy Lighting Design Awards.
W konferencji będzie uczestniczyć ponad 250 architektów z najbardziej wpływowych biur architektonicznych w Polsce.
Wydarzenie organizowane jest przez ABplus Events i Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.

Organizatorzy zapraszają do udziału prelegentów i wystawców - kontakt: gis@abplusevents.com
Darmowa rejestracja dla architektów!

Więcej informacji na www.warsaw.iegis.eu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej