Mermaid Properties szuka generalnego wykonawcy

2009-08-03 14:40
Libra Business Centre
Autor: S.A.M.I. Architekci Libra Business Centre

Mermaid Properties ogłosił przetarg na generalnego wykonawcę budynków biurowych Libra Business Centre. Oferty można składać do 31 sierpnia br.

Generalny wykonawca Libra Business Centre zostanie wyłoniony ze wszystkich zgłoszeń na początku września br. Ocenie podlegać będzie przede wszystkim doświadczenie w realizacji podobnych inwestycji. O wyborze generalnego wykonawcy zadecydują: cena, czas realizacji inwestycji oraz gwarancje udzielane na budowę.

Libra Business Centre (projekt: S.A.M.I. Architekci) to nowoczesny projekt biurowy realizowany przez Mermaid Properties Sp. z o.o. Inwestor otrzymał pozwolenie na budowę w marcu 2009 roku.

Libra Business Centre z początkiem 2011 roku dysponować będzie 26 tys. m2 powierzchni biurowej klasy A. Inwestycja, na którą składać się będą dwa budynki, znajduje się w pierwszej linii zabudowy Alei Jerozolimskich, przy jednej z głównych arterii Warszawy, zapewniającej szybki dojazd do centrum oraz Portu Lotniczego Okęcie. Pierwszy z budynków jest już wynajęty w ponad 60% - będzie nową siedzibą Wydawnictwa Naukowego PWN SA.

- Jedną z zalet realizowanej przez nas inwestycji jest jej lokalizacja, zarówno pod względem komunikacyjnym, jak i ekspozycyjnym. Oba budynki będą znajdować się w prestiżowym sąsiedztwie siedzib dużych międzynarodowych koncernów, takich jak: Mercedes, Microsoft, Philips, Fuji, czy Deutsche Bank - mówi Artur Cieciera, dyrektor projektu Libra Business Centre z Mermaid Properties.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej