Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

2015-11-02 13:50
Targi Lublin
Autor: Targi Lublin SA

Już VIII edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS odbędzie się 17-19 listopada 2015. To jedno z ważniejszych wydarzeń w Polsce sektora energetycznego.

Targi ENERGETICS dedykowane są przede wszystkim przedstawicielom zakładów energetycznych, elektrowni, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, przydatne informacje znajdą tu również  elektrycy i instalatorzy.

Podczas tegorocznych targów ENERGETICS oferta zostanie podzielona na:
√ elektroenergetykę i elektrotechnikę (m.in. wytwarzanie, przesył, dystrybucję i przetwarzanie energii elektrycznej oraz cieplnej, urządzenia i osprzęt, automatykę, budownictwo energetyczne, rozwiązania informatyczne, inteligentne sieci energetyczne),
√ energetykę alternatywną i odnawialną, ze szczególnym uwzględnieniem źródeł i technologii jej pozyskiwania (energia wodna, wiatrowa, słoneczna, geotermalna, biomasa),
√ energetykę jądrową.

Targi będą również bogate w imprezy towarzyszące współtworzone z partnerami branżowymi, w których prym będą wieść eksperci. W programie m.in. szkolenia i konferencje poświęcone innowacyjnym i inteligentnym rozwiązaniom dla energetyki, zmianach regulacji prawnych oraz kierunkom rozwoju branży.

Goście z branży na targi mogą wejść bezpłatne, o ile wcześniej zarejestrują się za pośrednictwem strony internetowej >>  lub podczas trwania targów w Biurze Targów. Targi są czynne 17 i 18 listopada w godz.: 9.00 – 17.00, natomiast 19 listopada 9.00 – 15.00.

www.energetics.targi.lublin.pl

targi Lublin Energetics 2015
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej