Lider Nowych Technologii 2016

2016-04-18 17:23
Lider Nowych Technologii
Autor: brak danych

Już poraz piąty Fundacja Wspierania Rozwoju i Nowych Technologii zaprasza do programu Lider Nowych Technologii. Jego celem jest wspieranie innowacyjnych rozwiązań, które mają wpływ na rozwój gospodarki.

Dotychczas w ramach programu Lider Nowych Technologii przyznano około 80 wyróżnień dla najbardziej innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach (również w instytucjach państwowych), które charakteryzuje nowoczesny styl zarządzania, dynamiczny rozwój i innowacyjność. Laureaci programu to liderzy rynku. Ich innowacyjne przedsięwzięcia wpłynęły na rozwój, jakość i postęp w danej branży jak i regionie. To podmioty o ustalonej pozycji, o precyzyjnie określonej wizji i jasno sprecyzowanej misji.

Nagrodzeni podkreślają, że takie wyróżnienie przyczynia się do wzrostu zaufania klientów i pracowników, buduje wiarygodność i prestiż, a co za tym idzie, realnie wpływa na zyski przedsiębiorstwa. Może mieć decydujące znaczenie w prowadzeniu działań handlowych i poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych, pozwalając zaoszczędzić czas, energię i fundusze. Lider Nowych Technologii sprzyja budowaniu wyrazistego wizerunku, ukazuje przedsiębiorstwo jako podmiot postępowy, niekonwencjonalny, a jednocześnie uczciwy i odpowiedzialny. To z pewnością dla firmy cenny aspekt promocyjny.

Pierwszym krokiem uczestnictwa w programie Lider Nowych Technologii jest wysłanie zgłoszenia, potem organizatorzy kontaktują się w celu ustalenia szczegółów. Wyślij zgłoszenie >>, można też wysłać zapytanie do biura fundacji na adres e-mail: biuro.programu@fundacja-nt.pl
Więcej o tym i innych działaniach Fundacji Wspierania Rozwoju i Nowych Technologii na www.lidernt.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej