Letnie Targi Nieruchomości Nowy Dom Nowe Mieszkanie

2007-05-21 15:20

Celem wydarzenia jest możliwie pełna prezentacja oferty rynku mieszkań, domów i kredytów oraz wszechstronna pomoc inwestorom w bezpiecznym pokonaniu drogi do własnego "M". Na stoisku Wydawnictwa Murator będzie można zapoznać się z publikacjami o budowaniu i urządzaniu wnętrz, a także spotkać się z doradcą ds. projektów gotowych, który pomoże wybrać dom z Kolekcji Muratora.

Targi po raz pierwszy odbyły się jesienią 2001 roku w Hali Warszawianki. W tym roku po raz pierwszy organizatorzy planują cztery edycje rocznie, a także wprowadzenie regionalnych edycji imprezy w większych miastach Polski. Impreza organizowana jest pod patronatem najwyższych władz resortowych, prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, uznanych na rynku organizacji i stowarzyszeń branżowych, przy współpracy wiodących ogólnopolskich, regionalnych i branżowych mediów.

O popularności tego wydarzenia mogą świadczyć liczby. W dotychczasowych edycjach (nie licząc ostatniej) wzięło udział około 1900 wystawców, a odwiedziło je blisko 180 000 osób zainteresowanych własnym lokum. I tym razem organizatorzy nie przewidują spadku zainteresowania. Tradycyjnie już inwestorzy indywidualni będą mogli skorzystać z prezentowanej podczas targów oferty deweloperów, spółdzielni i banków. Goście poszukujący fachowej rady, jak bezpiecznie i tanio kupić mieszkanie, będą mieli możliwość wzięcia udziału w otwartych wykładach, prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie również spotkań ze specjalistami poświęconych współpracy z deweloperami, bezpieczeństwu transakcji, kredytom, podatkom i ulgom - tych odbywa się każdorazowo na targach ponad dwadzieścia.

Letnia edycja targów odbędzie się 21-24 kwietnia 2007 roku na warszawskim Torwarze. Jej organizatorem jest Murator EXPO.

Zobacz więcej >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej