Laureaci XXIII edycji konkursu „Teraz Polska”

2013-06-05 13:03
Godło Teraz Polska
Autor: Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego

Wśród laureatów  XXIII edycji konkursu "Teraz Polska" są firmy związane z branżą budowlaną. Godłem "Teraz Polska" nagrodzono dotychczas ponad 500 firm i gmin.

W konkursieTeraz Polska” nagradzane są produkty, usługi, przedsięwzięcia innowacyjne oraz gminy. Ze względu na nasze członkostwo w Unii Europejskie, regulamin tego przedsięwzięcia został zmieniony tak, by mogły w nim również uczestniczyć firmy z krajów UE, których produkty mogą uchodzić za wyroby promujące Polskę.

W XXIII edycji konkursu „Teraz Polska” , w kategorii produkty wśród lauratów znalazły się trzy firmy związane z branżą budowlaną. Godło „Teraz Polska” otrzymało  okno z PVC Winergetic Premium  produkowane przez firmę OKNOPLAST. Nagrodzona została także technologia wykonywania budynków pasywnych i niskoenergetycznych przy zastosowaniu szalunku traconego wykonanego z tworzyw piankowych należąca do firmy  Izodom 2000 Polska oraz zastosowanie aluminium w produkcji absorberów kolektorów słonecznych przez firmę  HEWALEX.

Wszystkim tegorocznym lauraetom konkursu „Teraz Polska” gratulujemy!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej