Konkurs „Pokaż nam swoje okno”

2016-03-11 12:21
Konkurs „Pokaż nam swoje okno”
Autor: Związek Polskie Okna i Drzwi

Ogólnopolski konkurs "Pokaż nam swoje okno"  propaguje ideę DOBREGO MONTAŻU. Jest to przedsięwzięcie Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD) przy wsparciu marki SOUDAL.


Konkurs organizowany przez Związek Polskie Okna  i Drzwi ma zwrócić uwagę na rangę profesjonalnego montażu stolarki budowlanej.
– W efekcie błędów popełnianych podczas instalacji, energooszczędne produkty nie zachowują swoich wysokich parametrów technologicznych oraz szybciej niszczeją – przypomina Paweł Wróblewski, dyrektor POiD.
Konkurs odbywa się na FanPage kampanii DOBRY MOTNAŻ, pod adresem: www.facebook.com/dobrymontaz. Aby wziąć w nim udział, wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie zawarte w poście konkursowym oraz zamieścić na FanPage kreatywne zdjęcie swoich okien. Konkurs trwa od 2 do 16 marca 2016 roku. Pięć najlepszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych zestawami produktów„zrób to sam”  marki SOUDAL. Łączna wartość zestawów wynosi 700 zł.

„Dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt” – pod takim hasłem, Związek Polskie Okna  i Drzwi od ponad roku realizuje kampanię edukacyjną DOBRY MONTAŻ. Jej celem jest edukowanie inwestorów indywidualnych, którzy planują zakup stolarki budowlanej, co trzeba wiedzieć o technikach i zaletach poprawnego montażu, za który powinny być odpowiedzialne autoryzowane ekipy monterskie.

Weź udział w konkursie!  >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej