Konkurs na Remont Roku 2016

2016-05-31 13:52
Konkurs Remont Roku 2016
Autor: brak danych

Zapraszamy do udziału w konkursie Remont Roku 2016, organizowanym przez redakcję miesięcznika "Murator". Nagrodą główną jest tytuł Remont Roku 2016 oraz nagrody pieniężne po 10 tys. zł w 4 kategoriach: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa i Poddasze. 

Konkurs jest kierowany do osób remontujących domy lub mieszkania, nie ma znaczenia, na jakim etapie prac jest to przedsięwzięcie – czy dopiero w planach, w trakcie realizacji czy już remont został ukończony, może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. W konkursie najważniejsze jest zadowolenie z przeprowadzonego remontu i chęć pochwalenia się efektami.

Do konkursu można zgłaszać remonty w 4 kategoriach:

  • Wnętrze
  • Termomodernizacja
  •  Przebudowa
  •  Poddasze

O nagrodę główną mogą ubiegać się realizacje zakończone do 15 grudnia 2016 roku, które połączą zalety dobrego projektu i modelowego wykonania oraz będą efektownym i inspirującym przykładem, że remont może poprawić warunki życia mieszkańców i wygląd domu lub mieszkania. Do konkursu można zgłaszać także remonty planowane i w trakcie realizacji. Prace takie mogą się ubiegać o wartościowe nagrody rzeczowe oraz nominację do nagrody głównej.
Wybrane projekty automatycznie znajdą się w finale, pod warunkiem ukończenia inwestycji przed 15 grudnia 2016 roku i dosłania elementów wymaganych regulaminem.

Udział w konkursie
Zgłoszenie do nagrody głównej
√ Przygotuj zdjęcia domu lub mieszkania przed remontem oraz po jego ukończeniu.
√ Dołącz opis inwestycji.
√ Zgłoś swój udział w konkursie do nagrody głównej w co najmniej jednej kategorii (w grupie Realizacje) do 15 grudnia 2016 roku.

Zgłoszenie do nominacji
√Przygotuj zdjęcia domu lub mieszkania przed remontem
√ Dołącz projekt, plan i opis planowanej inwestycji
√ Zgłoś planowaną inwestycję do nominacji konkursowych (w grupie Projekt).

Terminy przyjmowania zgłoszeń: 16.06-15.10.2016. Nominacje będą przyznane w czerwcu i październiku. Autorzy nominowanych prac otrzymają nagrody rzeczowe przydatne podczas planowanych prac remontowych.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lutym 2017.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące terminów, nagród oraz warunków konkursu na www.remontroku.pl

konkurs remont roku
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej