Konkurs na Remont Roku 2016

2016-05-31 13:52
Konkurs Remont Roku 2016
Autor: brak danych

Zapraszamy do udziału w konkursie Remont Roku 2016, organizowanym przez redakcję miesięcznika "Murator". Nagrodą główną jest tytuł Remont Roku 2016 oraz nagrody pieniężne po 10 tys. zł w 4 kategoriach: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa i Poddasze. 

Konkurs jest kierowany do osób remontujących domy lub mieszkania, nie ma znaczenia, na jakim etapie prac jest to przedsięwzięcie – czy dopiero w planach, w trakcie realizacji czy już remont został ukończony, może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. W konkursie najważniejsze jest zadowolenie z przeprowadzonego remontu i chęć pochwalenia się efektami.

Do konkursu można zgłaszać remonty w 4 kategoriach:

  • Wnętrze
  • Termomodernizacja
  •  Przebudowa
  •  Poddasze

O nagrodę główną mogą ubiegać się realizacje zakończone do 15 grudnia 2016 roku, które połączą zalety dobrego projektu i modelowego wykonania oraz będą efektownym i inspirującym przykładem, że remont może poprawić warunki życia mieszkańców i wygląd domu lub mieszkania. Do konkursu można zgłaszać także remonty planowane i w trakcie realizacji. Prace takie mogą się ubiegać o wartościowe nagrody rzeczowe oraz nominację do nagrody głównej.
Wybrane projekty automatycznie znajdą się w finale, pod warunkiem ukończenia inwestycji przed 15 grudnia 2016 roku i dosłania elementów wymaganych regulaminem.

Udział w konkursie
Zgłoszenie do nagrody głównej
√ Przygotuj zdjęcia domu lub mieszkania przed remontem oraz po jego ukończeniu.
√ Dołącz opis inwestycji.
√ Zgłoś swój udział w konkursie do nagrody głównej w co najmniej jednej kategorii (w grupie Realizacje) do 15 grudnia 2016 roku.

Zgłoszenie do nominacji
√Przygotuj zdjęcia domu lub mieszkania przed remontem
√ Dołącz projekt, plan i opis planowanej inwestycji
√ Zgłoś planowaną inwestycję do nominacji konkursowych (w grupie Projekt).

Terminy przyjmowania zgłoszeń: 16.06-15.10.2016. Nominacje będą przyznane w czerwcu i październiku. Autorzy nominowanych prac otrzymają nagrody rzeczowe przydatne podczas planowanych prac remontowych.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lutym 2017.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące terminów, nagród oraz warunków konkursu na www.remontroku.pl

konkurs remont roku
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej