Konkurs Muratora Dom Dostępny 2021

2015-02-20 10:12
Konkurs Dom Dostępny 2021
Autor: Murator

Został rozstrzygnięty konkurs Muratora Dom Dostępny 2021. Jednak oficjalne wyniki i najlepsze projekty zostaną dopiero zaprezentowane podczas targów BUDMA 2015 w Poznaniu. Zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników konkursu. 

Celem konkursu Muratora Dom Dostępny 2021 było wyłonienie interesujących architektonicznie projektów domów jednorodzinnych, zgodnych z  przepisami, które będą obowiązywać od 2021 roku oraz popularyzacja nowych standardów wśród projektantów oraz budujących. Projekty miały spełniać szeroko rozumiane kryterium dostępności. Jednym z warunków konkursu była możliwość sfinansowania ich budowy przez średniozamożną rodzinę. W konkursie wzięły udział 64 interesujące i starannie opracowane projekty.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 11 marca 2015 o godzinie 12.00 na targach BUDMA w Poznaniu przy stoisku Muratora (pawilon 3, stoisko nr 2). Zapraszamy też na wystawę wybranych prac oraz konferencję prasową i dyskusję pokonkursową, w której wezmą udział członkowie jury m.in.: sędzia przewodniczący - architekt Piotr Szaroszyk i sędzia referent - architekt Piotr Jurkiewicz oraz zaproszeni specjaliści. Dyskusja odbędzie się tego samego dnia, w godz. 13-14.30 w pawilonie 3, w Sali Niebieskiej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej