Konkurs „Kierownik Budowy 2014”

2014-08-28 10:52
Konkurs Kierownik Budowy
Autor: PZPB

Jeszcze do 15 września można składać aplikacje w konkursie "Kierownik Budowy 2014" organizowanego przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa (PZPB). Konkurs ten skierowany jest do pracowników firm budowlanych, którzy odznaczają się na tym stanowisku profesjonalizmem, wysoką jakością prowadzonych prac, umiejętnością wdrażania nowoczesnych technologii oraz w swojej pracy kierują się zasadami bezpieczeństwa.

Celem tego konkursu PZPB, oprócz wyróżnienia najlepszych kierowników budów w Polsce i promocji dobrych praktyk w firmach budowlanych, jest również promocja samych inwestycji, którymi kierują potencjalni laureaci konkursu.

Kandydatów można zgłaszać w trzech kategoriach: kierownik dużej, średniej i małej budowy.
Według regulaminu konkursu, kierownik małej budowy musi wykazać się ukończeniem przynajmniej 4 budów w okresie ostatnich 6 lat o wartości każdej z nich minimum 5 mln złotych.
Kandydat w kategorii średniej budowy musi udokumentować nie mniej niż 3 budowy w okresie ostatnich 5 lat, których wartość minimalna każdej z nich musi wynosić minimum 20 mln złotych.
Kategoria „Kierownik Dużej Budowy” wymaga od kandydata ukończenia przynajmniej dwóch realizacji inwestycji w ciągu ostatnich 6 lat, przy czym jedna z nich musi mieć wartość minimum 100 mln złotych, a druga 40 mln złotych.
W poprzedniej edycji zwyciężyli kierownicy budów z firm Bilfinger Infrastructure, ERBUD oraz EBUD Przemysłówka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej