Konkurs Fasada Roku 2015 – ostatnie chwile na zgłoszenia!

2015-11-09 16:43
Konkurs Fasada Roku 2015
Autor: brak danych

Do 31 grudnia 2015 można jeszcze zgłaszać projekty do konkursu Fasada Roku. To już kolejna – dziewiąta –   edycja tego przedsięwzięcia, którego początki sięgają roku 2007.

Przypomnijmy, że w tym konkursie ocenie jurorów są poddawane realizacje budowlane, na których elewacji zastosowano kompletną technologię Baumit: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem lub program produktów renowacyjnych z wykończeniem. Zwycięstwo w rywalizacji krajowej otwiera drogę do międzynarodowego  plebiscytu – Baumit Life Challenge Awards, które uroczysta gala odbędzie się 2 czerwca 2016 w Madrycie.

Kandydatury do konkursu mogą zgłaszać inwestorzy, architekci, biura projektowe, wykonawcy, ale również właściciele lub zarządcy obiektów. W puli konkursu jest już 57 obiektów, a największa konkurencja zapowiada się w kategorii „Budynek wielorodzinny nowy”, w której zgłoszono do tej pory 33 realizacje. Jest też 12 budynków po rekonstrukcji i adaptacji, 5 budynków niemieszkalnych, 4 nowe budynki jednorodzinne oraz 3 budynki po renowacji. Zgłoszone i zakwalifikowane obiekty można oglądać na oficjalnej stronie konkursu. Jeszcze jest trochę czasu na kolejne zgłoszenia. W tegorocznym konkursie Fasada Roku mogą wziąć udział realizacje budowlane ukończone między 1 stycznia a 31 grudnia 2015.

Więcej informacji o zgłosznia do konkursu na www.fasadaroku.pl >>

Projekty będą oceniane w 5 kategoriach: „Budynek jednorodzinny nowy”, „Budynek wielorodzinny nowy”, „Budynek po rekonstrukcji i adaptacji”, „Budynek niemieszkalny” oraz „Budynek po renowacji”. laureat każdej z nich otrzyma tytuł Fasady Roku 2015, zostanie też przyznana nagroda główna w wysokości 10 000 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej