Konkurs Fasada Roku 2015 – ostatnie chwile na zgłoszenia!

2015-11-09 16:43
Konkurs Fasada Roku 2015
Autor: brak danych

Do 31 grudnia 2015 można jeszcze zgłaszać projekty do konkursu Fasada Roku. To już kolejna – dziewiąta –   edycja tego przedsięwzięcia, którego początki sięgają roku 2007.

Przypomnijmy, że w tym konkursie ocenie jurorów są poddawane realizacje budowlane, na których elewacji zastosowano kompletną technologię Baumit: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem lub program produktów renowacyjnych z wykończeniem. Zwycięstwo w rywalizacji krajowej otwiera drogę do międzynarodowego  plebiscytu – Baumit Life Challenge Awards, które uroczysta gala odbędzie się 2 czerwca 2016 w Madrycie.

Kandydatury do konkursu mogą zgłaszać inwestorzy, architekci, biura projektowe, wykonawcy, ale również właściciele lub zarządcy obiektów. W puli konkursu jest już 57 obiektów, a największa konkurencja zapowiada się w kategorii „Budynek wielorodzinny nowy”, w której zgłoszono do tej pory 33 realizacje. Jest też 12 budynków po rekonstrukcji i adaptacji, 5 budynków niemieszkalnych, 4 nowe budynki jednorodzinne oraz 3 budynki po renowacji. Zgłoszone i zakwalifikowane obiekty można oglądać na oficjalnej stronie konkursu. Jeszcze jest trochę czasu na kolejne zgłoszenia. W tegorocznym konkursie Fasada Roku mogą wziąć udział realizacje budowlane ukończone między 1 stycznia a 31 grudnia 2015.

Więcej informacji o zgłosznia do konkursu na www.fasadaroku.pl >>

Projekty będą oceniane w 5 kategoriach: „Budynek jednorodzinny nowy”, „Budynek wielorodzinny nowy”, „Budynek po rekonstrukcji i adaptacji”, „Budynek niemieszkalny” oraz „Budynek po renowacji”. laureat każdej z nich otrzyma tytuł Fasady Roku 2015, zostanie też przyznana nagroda główna w wysokości 10 000 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej