Konkurs dla producentów okien. Lista TOPTEN - okna efektywne energetycznie

2012-08-27 17:22
Okna nowe
Autor: brak danych ... i nowe

Konkurs kierowany jest do producentów i dystrybutorów okien, które po zamontowaniu podnoszą efektywność energetyczną budynku. Okna muszą być dostępne w sprzedaży na rynku polskim. Do konkursu producenci okien mogą zgłaszać okna z dowolnego materiału. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października.

Polska Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystywania Energii (FEWE) zaprasza producentów okien do udziału w konkursie EuroTOPTEN. Celem inicjatywy jest wytypowanie dziesięciu najbardziej efektywnych energetycznie okien dostępnych w Polsce. W przedsięwzięciu mogą wziąć udział producenci okien, którzy działają na polskim rynku. Okna będą oceniane w kategoriach: okno drewniane, okna aluminiowe i drewniano-aluminiowe oraz okna PCV. Do zgłoszenia należy dołaczyć zdjęcie okna oraz okna wbudowanego w dom.

Konkurs EuroTOPTEN dla producentów okien
Autor: Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska

Jak producenci okien mogą zgłosić się do konkursu?

Producenci okien, którzy chcą wziąć udział w konkursie dokonują rejestracji poprzez wypełnienie Karty zgłoszeniowej produktu wraz z załącznikami, drogą pocztową na adres: Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska s.c. ul. Pełczyńska 11, 51-180 Wrocław, z dopiskiem „Konkurs TOPTEN” Zgłoszenia można przesyłać do 31 października. Szczegółowych informacji udziela p. Katarzyna Szydło pod nr tel.: 0-71 326 13 43 lub 509 202 887

Wszelkie dokumenty (więcej informacji o konkursie, regulamin, karty zgłoszenia produktów) dostępne są na stronie www.topten.info.pl w zakładce Konkurs – okna. Wyniki konkursu EuroTOPTEN zostaną ogłoszone podczas Konferencji IX Dni Oszczędzania Energii, która odbędzie się w dniach 14-15 listopada na Stadionie Miejskim przy al. Śląskiej 1 we Wrocławiu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej