Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz korzystających z oprogramowania CAD Decor i CAD Decor PRO

2012-09-24 18:02
logo-perly-ceramiki-UE
Autor: "Wokół Płytek Ceramicznych"

Kwartalnik "Wokół płytek ceramicznych" i firma CAD Projekt K&A ogłosiły konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla architektów i projektantów wnętrz.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie dla architektów i projektantów wnętrz jest korzystanie z CAD Decor i CAD Decor PRO. W pierwszym etapie użytkownicy tych programów mogą wziąć udział w głosowaniu na najpiękniejsze płytki ceramiczne. Został on podzielony na trzy edycje. Pierwsza zakończyła się 31 lipca, druga właśnie trwa i zakończy się 10 października br., ostatnia zostanie przeprowadzona do listopada br. Kolekcja płytek ceramicznych, która otrzyma największą liczbę głosów w każdym etapie głosowania zdobędzie tytuł „Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2012”.

Druga część konkursu dla architektów i projektantów wnętrz rozpocznie się 15 listopada 2012 r. Właściwe zadanie konkursowe polega na wykonaniu projektu wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz, z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych nagrodzonych tytułem Perła Ceramiki UE 2012, Perła Ceramiki Dystrybutorów 2012 lub Perła Ceramiki Projektantów. Głosy na wybraną kolekcję płytek i projekty konkursowe (w terminie od 15 listopada do 31 grudnia 2012 r.) należy przesyłać pod adresem: perlyceramiki@sigma-not.pl.

Dokładne zasady konkursu i informacje o zaplanowanych nagrodach można znaleźć na stronie internetowej kwartalnika.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej