Konferencje Budoskop - warsztaty profesjonalisty

2014-01-16 14:22
Budoskop - warsztaty dla profesjonalistów
Autor: Info-Inwest Budoskop - warsztat dla profesjonalisty

Rusza nowy cykl nowy warsztatów na rok 2014 - Budoskop warsztat profesjonalisty - Meeting with innovations. Start w lutym w Gdańsku, gdzie tematem przewodnim konferencji będzie zrównoważone budownictwo jako wyzwanie  XXI wieku.

Organizatorem warsztatów dla profesjonalistów Budoskop jest Info – Inwest, które konferencją w Łodzi  podsumowało cykl spotkań w roku 2013, podczas których z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w architekturze i budownictwie miało okazję zapoznać się prawie 700 architektów, projektantów, wykonawców i inwestorów z całej Polski. Wśród architektów największym zainteresowaniem cieszyły się tematy dotyczące warunków technicznych oraz nowych wymagań dla architektów w projektowaniu i realizacjach inwestycji m.in. pod względem materiałów termoizolacyjnych, akustycznych, hydroizolacji jak i systemów odwadniania. Architekci wnętrz najwięcej uwagi poświęcili ceramicznym rozwiązaniom jako alternatywie dla drewna oraz nowościom i trendom umeblowania i wyposażenia kuchni, łazienki czy salonu. Architekci krajobrazu z dużym zainteresowaniem śledzili rozwiązania dotyczące nawierzchni i małej architektury na tarasy, place zabaw oraz obiekty sportowe. Jak sprostać wymaganiom inwestora wykorzystując nowoczesne technologie w projektowaniu oraz oprogramowanie to tematy, które szczególnie interesowało wszystkich uczestników warsztatów.

Uważne wsłuchiwanie się w kierunki zainteresowań oraz potrzeby uczestników konferencji stało się bazą do stworzenia tematów warsztatów w roku 2014, a cyklowi spotkań będzie przyświecało hasło „Meeting with innovations”. Warsztaty dla profesjonalistów Budoskop w tym roku rozpoczną się w lutym, w Gdańsku. A zespół konferencji Info – Invest już dziś zaprasza prelegentów i uczestników (kontakt: konferencje@infoinwest.pl). Więcej informacji na www.budoskop.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej